STARŠÍ DOROST: Kohouti narazili v Chrudimi na nečekaný odpor, svůj úkol ale splnili

09.11.2015 23:12, autor: Pavel Šácha

Na rozdíl od mladšího výběru a juniorů si starší dorostenci HC Tábor volný víkend neužili. Ligový program je zavedl do Chrudimi, jejíž hráče v prvním vzájemném střetnutí rozdrtili 8:1, Tentokrát jim posílený tým Východočechů kladl o poznání výraznější odpor, přesto ho i napodruhé donutili mladí Kohouti ke kapitulaci.

HC Chrudim - HC Tábor

3:7 (1:1, 2:4, 0:2)

Pátek, 6.11.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Drhovský (Jelínek), Buriánek (Raiterman, Jelínek), Prášek (Syrovátka, Himpan), Jelínek (Raiterman, Buriánek), Jelínek (Raiterman), Buriánek (Jelínek), Adamec.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (Klestil) - Raiterman, Duda, Drhovský, Hubáček, Bouška, Adamec - Zavadil, Jelínek, Buriánek, Prášek, Syrovátka, Škoda, Kratochvíl, Řezáč, Himpan.

 Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor: "V Chrudimi jsme očekávali těžký zápas, ale ne až tak moc. Domácí se posílili o hráče Pardubic, výborně bruslili a byli i hodně důrazní. Utkání se v náš prospěch zlomilo až v samém závěru druhé třetiny, kdy jsme soupeři gólově odskočili. V té poslední už si to kluci dokázali pohlídat. Od nás si zaslouží velkou pochvalu za to, jak ten zápas zvládli, protože to v Chrudimi opravdu nebylo jednoduché." 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Extáborští Dominikové v Příbrami

  St 05.08. |

  Ve středečním přípravném utkání mezi druholigovými týmy IHC Králové Písek a HC Příbram (4:5) se v dresu vítězných Středočechů představili dva hráči, kteří v minulé sezoně hájili barvy Tábora. Do příbramské branky se postavil Dominik Šorf, v útoku hrál Dominik Řepík.        

 • Dorost do Třemošné nejel

  So 01.08. |

  Táborští dorostenci si musejí na svůj první přípravný duel počkat déle, než předpokládali. Na pátek plánovaný zápas v Třemošné se vinou uzavření tamního zimního stadionu neuskutečnil.

 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
Starší aktuality