STARŠÍ DOROST: Kohouti narazili v Chrudimi na nečekaný odpor, svůj úkol ale splnili

09.11.2015 23:12, autor: Pavel Šácha

Na rozdíl od mladšího výběru a juniorů si starší dorostenci HC Tábor volný víkend neužili. Ligový program je zavedl do Chrudimi, jejíž hráče v prvním vzájemném střetnutí rozdrtili 8:1, Tentokrát jim posílený tým Východočechů kladl o poznání výraznější odpor, přesto ho i napodruhé donutili mladí Kohouti ke kapitulaci.

HC Chrudim - HC Tábor

3:7 (1:1, 2:4, 0:2)

Pátek, 6.11.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Drhovský (Jelínek), Buriánek (Raiterman, Jelínek), Prášek (Syrovátka, Himpan), Jelínek (Raiterman, Buriánek), Jelínek (Raiterman), Buriánek (Jelínek), Adamec.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (Klestil) - Raiterman, Duda, Drhovský, Hubáček, Bouška, Adamec - Zavadil, Jelínek, Buriánek, Prášek, Syrovátka, Škoda, Kratochvíl, Řezáč, Himpan.

 Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor: "V Chrudimi jsme očekávali těžký zápas, ale ne až tak moc. Domácí se posílili o hráče Pardubic, výborně bruslili a byli i hodně důrazní. Utkání se v náš prospěch zlomilo až v samém závěru druhé třetiny, kdy jsme soupeři gólově odskočili. V té poslední už si to kluci dokázali pohlídat. Od nás si zaslouží velkou pochvalu za to, jak ten zápas zvládli, protože to v Chrudimi opravdu nebylo jednoduché." 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • David Novák v dresu Veselí

  So 30.11. |

  Brankáři z kádru druholigového týmu HC Tábor David Novák si v sobotu odbyl premiéru v dresu veselské Lokomotivy. A byla úspěšná. Týmu, kde nově působí formou měsíčního hostování, pomohl porazit na domácím ledě Jiskru Humpolec 6:2 a v tabulce krajské ligy se Veselští na svého soka bodově dotáhli.              

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
Starší aktuality