STARŠÍ DOROST: Kohouti Klatovům vzdorovali, ale komnatu s body neodemkli

16.10.2017 23:55, autor: Pavel Šácha

Hráči staršího dorosteneckého výběru opouštěli v neděli ligové kolbiště zklamaní. Na ledě silných Klatov odvedli solidní práci, dlouho drželi domácího favorita v nejistotě, ale odměny v podobě bodového zisku se nakonec nedočkali.

HC Klatovy - HC Tábor

4:3 (0:1, 2:1, 2:1)

Neděle, 15.10.2017 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Přívozník (Škoda, Himpan), Harazin (Adamec, Himpan), Šedivý (Adamec, Škoda).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (Stibal) - Adamec, Šedivý, Petr Bouška, Štekr, Jelínek, Blafka, Patrik Bouška - Škoda, Přívozník, Himpan - Bednář, Chocholoušek, Kratochvíl - Harazin, Barták, Malý.


Jindřich Čeřenský, trenér staršího dorostu HC Tábor:
„Zápas jsme rozehráli dobře a dostali se do vedení, postupem času ale domácí přebírali iniciativu. Předčili nás v bruslení i důrazu a byli všude o krok dřív. Na druhé straně si ale ceníme toho, že kluci zápas odmakali a v podstatě až do konce hráli o dobrý výsledek. V závěrečné power play už nám chyběly síly na to, abychom bojovali o vyrovnání. Vyzdvihnout si za svůj výkon zaslouží brankář Lekeš.“

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality