STARŠÍ DOROST: Dvouciferné kanonády bez nadšení aneb Táborští trpí ve špatné skupině

11.01.2015 19:30, autor: Pavel Šácha

Jediný bod postrádali starší dorostenci HC Tábor k tomu, aby si po základní části proklestili cestu mezi elitní ligovou společnost. Dosavadní boje ve skupině o udržení jim jasně ukazují, jak velkou chybou neúčast „nahoře“ vlastně je.

STARŠÍ DOROST: Dvouciferné kanonády bez nadšení aneb Táborští trpí ve špatné skupině

HC Tábor - HC Krkonoše

11:4 (1:1, 4:2, 6:1)

Pátek, 9.1.2015 19:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Martin Novák (Zayml), Jelínek (Kadilák), Jansa (Kadilák, Martin Novák), Jelínek (Hošek, Forro), Jelínek (Kadilák, Raiterman), Jelínek (Kadilák, Jansa), Kadilák (Veřtát), Zayml (Trepka), Jansa (Kadilák), Kadilák (Jansa, Jelínek), Trepka.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák - Štěpán, Hubáček, Raiterman, Skalický, Hošek, Forro - Syrovátka, Buriánek, Veřtát - Jansa, Kadilák, Jelínek - Trepka, Martin Novák, Zayml.

HC Tábor - HC Příbram

21:1 (5:1, 7:0, 9:0)

Neděle, 11.1.2015 16:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Jelínek (Trepka, Martin Novák), Vojtěch Prchal (Zayml), Vojtěch Prchal, Trepka (Jelínek), Václav Prchal (Vojtěch Prchal), Buriánek (Zayml), Václav Prchal (Veřtát), Vojtěch Prchal (Růžek), Vojtěch Prchal, Jelínek (Zayml. Skalický), Buriánek (Jelínek), Jelínek (Zayml), Syrovátka (Václav Prchal), Václav Prchal (Veřtát, Syrovátka), Vojtěch Prchal, Trepka (Vojtěch Prchal), Syrovátka (Forro), Zayml (Martin Novák), Zayml (Buriánek, Jelínek), Veřtát (Václav Prchal, Syrovátka), Vojtěch Prchal (Trepka).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: R. Novák - Růžek, Hošek, Raiterman, Skalický, Štěpán, Hubáček, Forro - Zayml, Václav Prchal, Vojtěch Prchal) - Trepka, Martin Novák, Jelínek - Syrovátka, Buriánek, Veřtát.

O tomto víkendu odehráli Kohouti další dva zápasy na domácím ledě a navázali v nich na předchozí střeleckou show s velkými Popovicemi (13:5). V pátek si pohráli s mužstvem Krkonoš a přibalili mu na dlouhou cestu domů jedenáct gólů. V neděli potrápili zapisovatele ještě mnohem víc. Proti Příbrami, která přivezla do Tábora jen dvě formace, ani nepotřebovali maximální úsilí k tomu, aby ji zasypali přídělem jednadvaceti branek. V obou střetnutích navíc rezignovali na služby svých nejzkušenějších útočníků, kteří se prostřídali v zápasech juniorského výběru.

 „Tyhle zápasy pro nás sami o sobě nemají žádný velký význam,“ říká jeden z trenérů táborské družiny Jindřich Čeřenský. „Spolupracujeme proto s juniorkou a naši dorazoví kluci už si to tam osahávají. My se naopak budeme snažit podle možností mladšího dorostu zapojovat zase jeho starší hráče,“ dodává kouč.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Šedivý v sestavě na MS

  Po 27.12. |

  Čeští reprezentanti do 20 let vstoupili v pondělí do bojů na mistrovství světa, a to prestižním střetnutím s domácí Kanadou. Tučnou porci minut strávil na ledě také táborský hokejový odchovanec Jakub Šedivý, jenž momentálně působí v organizaci libereckých Bílých Tygrů. Popřejme obránci z táborské líhně mezi světovou elitou hodně štěstí.  

  Více...
 • ROZHOVOR S JIŘÍM TESAŘEM

  Po 06.12. |

  Brankář táborského extraligového dorostu Jiří Tesař vychytal v uplynulém týdnu dvě nuly a neuniklo to ani pozornosti největšího tuzemského hokejového serveru Hokej.cz. Co všechno v rozhovoru zaznělo? 

  Více...
 • Kapitánem je Radek Seidl

  Út 23.11. |

  Do dalšího průběhu druholigové sezony povede táborské kohouty s kapitánským céčkem na dresu zkušený útočník Radek Seidl. Ten až dosud působil jako jeden ze dvou asistentů kapitána. Tím zůstává Kamil Černý, o druhém áčku zatím není definitivně rozhodnuto.

 • Další odchovanec v extralize!

  So 20.11. |

  Osmnáctiletý táborský odchovanec Jakub Šedivý má za sebou debut v extraligovém týmu Bílých Tygrů z Liberce. Talentovaný obránce, jenž na uplynulém MS osmnáctiletých plnil roli kapitána národního týmu a je pevným článkem defenzívy prvoligových Benátek nad Jizerou, nastoupil za Liberec do zápasu proti úřadujícímu mistrovi z Třince (2:4).  

  Více...
 • Ruští hráči v Táboře nezůstali

  Út 16.11. |

  Táborským příznivcům dlužíme informaci o nedávné týdenní zkoušce dvou ruských útočníků Grigorije Romanova a Daniila Lyutova. Ani jeden z nich se do sezonních plánů trenérů nevešel. Romanov nakonec zakotvil v Chebu, Lyutov se z administrativních důvodů vrátil do Ruska.

Starší aktuality