STARŠÍ DOROST: Domácí radost ze zničení Plamenů vystřídala chladná výhra v Krkonoších

05.10.2015 22:14, autor: Pavel Šácha

Ligoví starší dorostenci táborského HC vytěžili z víkendového dvojutkání pět bodů a nastříleli šestnáct gólů. Euforii ovšem v kabině mladých Kohoutů nehledejte – zatímco domácí triumf se Žďárem nad Sázavou provázelo nadšení, pod divokou výhru na ledě HC Krkonoše se nepodepsal nikterak uspokojivý výkon.

HC Tábor - Žďár nad Sázavou

9:2 (3:0, 3:0, 3:1)

Pátek, 2.10.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Raiterman (Buriánek (Bouška (Šafář), Šafář (Bouška, Duda), Masopust (Hubáček), Jelínek (Buriánek), Masopust (Bouška), Hubáček (Raiterman, Buriánek), Buriánek (Raiterman), Bouška (Hubáček, Řezáč).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil – Raiterman, Duda, Hubáček, tesař, Šafář, Drhovský – Syrovátka, Prášek, Zavadil – Buriánek, Jelínek, Škrdleta – Bouška, Řezáč, Masopust.

HC Krkonoše - HC Tábor

8:7sn (3:2, 2:3, 2:2)

Neděle, 4.10.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Syrovátka 3, Prášek 2, Zavadil, Raiterman, Buriánek, asistence: Syrovátka 3, Řezáč, Hubáček, Škrdleta, Buriánek, Bouška.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (36. Klestil) – Raiterman, Duda, Tesař, Drhovský, Hubáček, Bouška – Zavadil, Buriánek, Jelínek – Syrovátka, Škrdleta, Prášek – Škoda, Řezáč, Himpan.

 Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor – po utkání se Žďárem nad Sázavou: „Kluci přistoupili k utkání od začátku velice zodpovědně, a proto také vyhráli první třetinu 3:0. To mužstvo uklidnilo, a pak už byl zápas jen otázkou konečného skóre. Podařilo se nám dobře sehrát a využívat přesilovky, což nás samozřejmě také těší. Máme stále na čem pracovat, ale za tenhle zápas musím kluky opravdu pochválit.“ Po utkání v Krkonoších: „V neděli už jsme nebyli zdaleka tak zodpovědní, a podle tohoto to také vypadalo. Herní kázní a disciplínou se náš výkon s utkáním proti Žďáru vůbec nedalo srovnat. Nakonec jsme jen s velkou dávkou štěstí dovedli zápas alespoň k té dvoubodové výhře.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • ROZHOVOR: Jakub Matušík

  Po 09.12. |

  Oficiální web českého hokeje www.hokej.cz vyzpovídal navrátilce do táborského druholigového týmu Jakuba Matušíka, který se rozpovídal nejen o návratu mezi kohouty, ale také o soutěži, Táboře i své hokejové budoucnosti. 

  Více...
 • David Novák v dresu Veselí

  So 30.11. |

  Brankáři z kádru druholigového týmu HC Tábor David Novák si v sobotu odbyl premiéru v dresu veselské Lokomotivy. A byla úspěšná. Týmu, kde nově působí formou měsíčního hostování, pomohl porazit na domácím ledě Jiskru Humpolec 6:2 a v tabulce krajské ligy se Veselští na svého soka bodově dotáhli.              

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

Starší aktuality