STARŠÍ DOROST: Domácí radost ze zničení Plamenů vystřídala chladná výhra v Krkonoších

05.10.2015 22:14, autor: Pavel Šácha

Ligoví starší dorostenci táborského HC vytěžili z víkendového dvojutkání pět bodů a nastříleli šestnáct gólů. Euforii ovšem v kabině mladých Kohoutů nehledejte – zatímco domácí triumf se Žďárem nad Sázavou provázelo nadšení, pod divokou výhru na ledě HC Krkonoše se nepodepsal nikterak uspokojivý výkon.

HC Tábor - Žďár nad Sázavou

9:2 (3:0, 3:0, 3:1)

Pátek, 2.10.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Raiterman (Buriánek (Bouška (Šafář), Šafář (Bouška, Duda), Masopust (Hubáček), Jelínek (Buriánek), Masopust (Bouška), Hubáček (Raiterman, Buriánek), Buriánek (Raiterman), Bouška (Hubáček, Řezáč).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil – Raiterman, Duda, Hubáček, tesař, Šafář, Drhovský – Syrovátka, Prášek, Zavadil – Buriánek, Jelínek, Škrdleta – Bouška, Řezáč, Masopust.

HC Krkonoše - HC Tábor

8:7sn (3:2, 2:3, 2:2)

Neděle, 4.10.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Syrovátka 3, Prášek 2, Zavadil, Raiterman, Buriánek, asistence: Syrovátka 3, Řezáč, Hubáček, Škrdleta, Buriánek, Bouška.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (36. Klestil) – Raiterman, Duda, Tesař, Drhovský, Hubáček, Bouška – Zavadil, Buriánek, Jelínek – Syrovátka, Škrdleta, Prášek – Škoda, Řezáč, Himpan.

 Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor – po utkání se Žďárem nad Sázavou: „Kluci přistoupili k utkání od začátku velice zodpovědně, a proto také vyhráli první třetinu 3:0. To mužstvo uklidnilo, a pak už byl zápas jen otázkou konečného skóre. Podařilo se nám dobře sehrát a využívat přesilovky, což nás samozřejmě také těší. Máme stále na čem pracovat, ale za tenhle zápas musím kluky opravdu pochválit.“ Po utkání v Krkonoších: „V neděli už jsme nebyli zdaleka tak zodpovědní, a podle tohoto to také vypadalo. Herní kázní a disciplínou se náš výkon s utkáním proti Žďáru vůbec nedalo srovnat. Nakonec jsme jen s velkou dávkou štěstí dovedli zápas alespoň k té dvoubodové výhře.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality