STARŠÍ DOROST: Další estráda Tábora, tentokrát na ledě velkopopovických Kozlů

26.01.2015 21:34, autor: Pavel Šácha

Mužstvo starších dorostenců se po dvou neúspěších z minulého týdne znovu chopilo své role ve skupině o udržení a předvedlo další střeleckou exhibici. Její obětí se už podruhé v krátké době szali hráči Slavoje Velké Popovice, když stejně jako u Jordánu inkasovali i na domácím ledě třináct gólů.

STARŠÍ DOROST: Další estráda Tábora, tentokrát na ledě velkopopovických Kozlů

Slavoj Velké Popovice - HC Tábor

2:13 (1:5, 0:5, 1:3)

Neděle, 25.1.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Buriánek 3, Jelínek 3, Václav Prchal 2, Vojtěch Prchal 2, Skalický, Martin Novák, Zayml.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák – Hošek, Růžek, Skalický, Raiterman, Štěpán, Trepka – Zayml, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Buriánek, Kadilák, Jelínek – Veřtát, Syrovátka, Martin Novák.

 Jindřich Čeřenský, asistent trenéra staršího dorostu HC Tábor: „V Popovicích jsme podali herně solidní výkon a naše góly padaly vesměs po hezky sehraných akcích. Rozhodnuto bylo po první třetině, ve které jsme se dostali do vedení 5:1. Hodnocení zápasu je v podstatě stejné jako v případě většiny předchozích utkání v téhle skupině.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.03. |

  Útočník HC Tábor Ondřej Šulek poskytl rozhovor oficiálnímu webu www.hokej.cz. 

  Více...
 • Jak je zimní stadion otevřený

  Pá 13.03. |

  Informace týkající se vyklizení šaten jednotlivých mužstev. zimní stadion bude otevřený v pátek 13. března do 16 hodin. O víkendu je zavřený a od pondělí 16. března až do odvolání bude mít otevřeno od 6 do 15 hodin. 

Starší aktuality