Soupeři Kohoutů pro osm zápasových prověrek: Havlíčkův Brod, Kobra, Kolín a Moravské Budějovice

06.06.2017 01:29, autor: Pavel Šácha

Táborští hokejisté už znají svůj zápasový program v letním přípravném období. Během necelých čtyř týdnů je čeká osm náročných utkání s předními týmy druhé ligy.

Soupeři Kohoutů pro osm zápasových prověrek: Havlíčkův Brod, Kobra, Kolín a Moravské Budějovice


Kohouti se dohodli na předsezónních prověrkách se čtyřmi známými protivníky ze třetí nejvyšší soutěže. Prověří je vítězové obou českých skupin z minulé sezony, tedy Havlíčkův Brod a Kobra Praha, dvakrát si zahrají také s Kolínem a s Moravskými Budějovicemi.

Premiérou se pro ně stane domácí duel s Kolínem, který se hraje v úterý 15. srpna od 18 hodin. Generálku na start druholigových bojů obstará střetnutí s Kobrou Praha. U Jordánu se k němu oba soupeři sejdou v pátek 8. září. O pět dní později už startuje mistrovská soutěž.

Plán přípravných utkání


Úterý 15. srpna:
Tábor – Kolín (18).
Čtvrtek 17. srpna: Moravské Budějovice - Tábor (18, ZS Třebíč).
Úterý 22. srpna: Kobra Praha – Tábor (18).
Čtvrtek 24. srpna: Havlíčkův Brod – Tábor (18).
Úterý 29. srpna: Tábor – Havlíčkův Brod (18).
Pátek 1. září: Kolín – Tábor (17).
Úterý 5. září: Tábor – Moravské Budějovice (18).
Pátek 8. září: Tábor – Kobra Praha (18).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Finále první fáze přípravy

  Po 26.06. |

  V tomto týdnu vyvrcholí program suché přípravy mužů HC Tábor. V nejbližších dnech přineseme nové informace z dění v mužstvu během tohoto období. 

 • Aleš Totter povede Letňany

  Út 13.06. |

  Mezi druholigovou společností se v novém ročníku představí také Letci z pražských Letňan. Ti už také mají dispečera, který by je měl nástrahami premiérové sezony ve třetí nejvyšší soutěži provést. Podle zprávy na webu Letňan jsou Pražané domluveni s Alešem Totterem, kterého si táborští fandové pamatují především z nedávného působení v Havlíčkově Brodě. Od ambiciózních Bruslařů se zkušený kouč v minulé sezoně přestěhoval do Mostu, pro který se nakonec marně snažil zachránit WSM ligu. 

 • Kouč Mazanec je v Německu

  Pá 09.06. |

  Ještě předtím, než se vynořila zpráva o konci Vajgaru Jindřichův Hradec ve druhé lize, změnil jeho kouč Milan Mazanec působiště. Zkušený lodivod, který strávil v minulosti i jednu sezonu na střídačce HC Tábor, se chopil trenérského kormidla v týmu 1. EV Weiden. Tamní Modří ďáblové působí v Oberlize Süd, tedy ve třetí nejvyšší německé soutěži. Pro padesátiletého stratéga je to po pětiletém působení v rakouském Zell am See druhá zahraniční štace.   

 • Novinka nad ledovou plochou

  St 31.05. |

  Fanoušci táborského hokeje i další návštěvníci zimního stadionu se mohou těšit na novinku týkající se kostky nad ledovou plochou. 

  Více...
 • Informace z přípravy

  So 06.05. |

  Pondělí 8. května se stane pomyslným startovním bodem suché přípravy mužů HC Tábor. A právě s příchodem nadcházejícího týdne se zároveň zvýší četnost informací z aktuálního dění v táborském hokeji.

Starší aktuality