Soupeři Kohoutů pro osm zápasových prověrek: Havlíčkův Brod, Kobra, Kolín a Moravské Budějovice

06.06.2017 01:29, autor: Pavel Šácha

Táborští hokejisté už znají svůj zápasový program v letním přípravném období. Během necelých čtyř týdnů je čeká osm náročných utkání s předními týmy druhé ligy.

Soupeři Kohoutů pro osm zápasových prověrek: Havlíčkův Brod, Kobra, Kolín a Moravské Budějovice


Kohouti se dohodli na předsezónních prověrkách se čtyřmi známými protivníky ze třetí nejvyšší soutěže. Prověří je vítězové obou českých skupin z minulé sezony, tedy Havlíčkův Brod a Kobra Praha, dvakrát si zahrají také s Kolínem a s Moravskými Budějovicemi.

Premiérou se pro ně stane domácí duel s Kolínem, který se hraje v úterý 15. srpna od 18 hodin. Generálku na start druholigových bojů obstará střetnutí s Kobrou Praha. U Jordánu se k němu oba soupeři sejdou v pátek 8. září. O pět dní později už startuje mistrovská soutěž.

Plán přípravných utkání


Úterý 15. srpna:
Tábor – Kolín (18).
Čtvrtek 17. srpna: Moravské Budějovice - Tábor (18, ZS Třebíč).
Úterý 22. srpna: Kobra Praha – Tábor (18).
Čtvrtek 24. srpna: Havlíčkův Brod – Tábor (18).
Úterý 29. srpna: Tábor – Havlíčkův Brod (18).
Pátek 1. září: Kolín – Tábor (17).
Úterý 5. září: Tábor – Moravské Budějovice (18).
Pátek 8. září: Tábor – Kobra Praha (18).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Bohatá fotogalerie z první přípravy

  St 16.08. |

  Hlavní panel webu a sekce Fotogalerie servíruje fanouškům snímky z úterního zahajovacího střentutí proti Kolínu.  

  Více...
 • Krasobruslařky jdou na to!

  So 12.08. |

  V následujícím týdnu si užijí první sezónní okamžiky na táborské ledové ploše také členky Kraso HC Tábor. Trénovat budou dvoufázově každý den od pondělí do pátku, vždy od 6.30 do 8.30 hodin a od 11.30 do 12.30 hodin. 

 • Jiří Severa v přípravě Ústí

  Po 24.07. |

  Vytáhlý táborský forvard Jiří Severa, který absolvoval s Kohouty celý letní dril, zkouší své štěstí v přípravě prvoligového Ústí nad Labem. Na zahajovacím tréninku Slovanu se objevil spolu s dalšími čtyřiatřiceti hokejisty; někteří z nich mají své místo v kádru Severočechů jisté, jiní o něj budou bojovat. 

 • Finále první fáze přípravy

  Po 26.06. |

  V tomto týdnu vyvrcholí program suché přípravy mužů HC Tábor. V nejbližších dnech přineseme nové informace z dění v mužstvu během tohoto období. 

 • Aleš Totter povede Letňany

  Út 13.06. |

  Mezi druholigovou společností se v novém ročníku představí také Letci z pražských Letňan. Ti už také mají dispečera, který by je měl nástrahami premiérové sezony ve třetí nejvyšší soutěži provést. Podle zprávy na webu Letňan jsou Pražané domluveni s Alešem Totterem, kterého si táborští fandové pamatují především z nedávného působení v Havlíčkově Brodě. Od ambiciózních Bruslařů se zkušený kouč v minulé sezoně přestěhoval do Mostu, pro který se nakonec marně snažil zachránit WSM ligu. 

Starší aktuality