Soupeři Kohoutů pro osm zápasových prověrek: Havlíčkův Brod, Kobra, Kolín a Moravské Budějovice

06.06.2017 01:29, autor: Pavel Šácha

Táborští hokejisté už znají svůj zápasový program v letním přípravném období. Během necelých čtyř týdnů je čeká osm náročných utkání s předními týmy druhé ligy.

Soupeři Kohoutů pro osm zápasových prověrek: Havlíčkův Brod, Kobra, Kolín a Moravské Budějovice


Kohouti se dohodli na předsezónních prověrkách se čtyřmi známými protivníky ze třetí nejvyšší soutěže. Prověří je vítězové obou českých skupin z minulé sezony, tedy Havlíčkův Brod a Kobra Praha, dvakrát si zahrají také s Kolínem a s Moravskými Budějovicemi.

Premiérou se pro ně stane domácí duel s Kolínem, který se hraje v úterý 15. srpna od 18 hodin. Generálku na start druholigových bojů obstará střetnutí s Kobrou Praha. U Jordánu se k němu oba soupeři sejdou v pátek 8. září. O pět dní později už startuje mistrovská soutěž.

Plán přípravných utkání


Úterý 15. srpna:
Tábor – Kolín (18).
Čtvrtek 17. srpna: Moravské Budějovice - Tábor (18, ZS Třebíč).
Úterý 22. srpna: Kobra Praha – Tábor (18).
Čtvrtek 24. srpna: Havlíčkův Brod – Tábor (18).
Úterý 29. srpna: Tábor – Havlíčkův Brod (18).
Pátek 1. září: Kolín – Tábor (17).
Úterý 5. září: Tábor – Moravské Budějovice (18).
Pátek 8. září: Tábor – Kobra Praha (18).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dorostenci vyšli v pátek naprázdno

  So 16.12. |

  Dorostenecké týmy HC Tábor nebudou na své páteční nadstabové zápasy vzpomínat v dobrém. Mladší výběr doma podlehl B-týmu Pardubic 2:4, starší si přivezl dvouciferný příděl z Kadaně, kde prohrál 5:11.

 • Ve II. lize bez Mostu, tudíž i bez sestupu

  St 13.12. |

  Druholigová skupina Západ je chudší o jedno mužstvo. Své trápení v soutěži předčasně ukončil klub HC Most, který nastupoval ke svým zápasům na zimním stadionu ve Slaném. V současnosti už je znám verdikt svazové aportovně-technické komise. Celek HC Most je brán jako sestupující tým a březnové boje o záchranu v republikové soutěži se proto neuskuteční. 

  Více...
 • J. Suchánek a L. Květoň v přípravě HCT

  Út 12.12. |

  Na pondělním tréninku druholigového A-mužstva se trenérovi Tomáši Matušíkovi hlásili dva velmi zajímaví „novicové“. Zhruba osmdesátiminutovou jednotku si s týmem střihli obránce Jakub Suchánek a útočník Lukáš Květoň, dva ostřílení táborští odchovanci, kteří momentálně hájí barvy Dukly Jihlava, resp. Motoru České Budějovice. K lítosti táborských koučů i fanoušků se ovšem skutečně jednalo jen o jednu tréninkovou epizodu. Přítomnost obou mužů v zápasovém dresu Kohoutů zůstává alespoň prozatím jen vysněnou vizí…        

 • Vítězné derby v hledáčku fotografky

  Po 11.12. |

  Snímky Hanky Grundové vrátí ještě jednou táborské hokejové fandy do víru úspěšného sobotního derby na píseckém ledě.

  Více...
 • Fotoohlédnutí za Pelhřimovem

  Pá 08.12. |

  Na web HC Tábor přibyla obsáhlá fotogalerie Hanky Grundové a Tomáše Danka. Mapuje průběh a atmosféru středečnho utkání HC Tábor proti Ledním Medvědům z Pelhřimova.  

  Více...
Starší aktuality