První ofenzivní posila. Kohouti se dohodli se zkušeným útočníkem Jiřím Bártou

17.06.2019 23:41, autor: Pavel Šácha

Do šatny druholigového týmu HC Tábor míří pátá sezónní posila. Po návratu brankáře Davida Nováka a příchodech obránců Václava Berana, Dominika Havelky a Jana Radoše tentokrát kohouti zacílili na ofenzivní řady a dohodli se na budoucím angažmá s útočníkem Jiřím Bártou.

První ofenzivní posila. Kohouti se dohodli se zkušeným útočníkem Jiřím Bártou


Šestadvacetiletý forvard strávil poslední tři sezony v českobudějovickém David servisu a při 96 startech v jeho dresu přispěl do týmové produktivity 83 body. Jiří Bárta má z minulých ročníků na kontě bezmála stovku startů ve druhé nejvyšší soutěži, kde hájil barvy Berouna, Motoru České Budějovice a Havířova. Třetí nejvyšší soutěž si vedle budějovického působení zahrál i za Vajgar Jindřichův Hradec. Pozoruhodnou položku do jeho hokejového životopisu zapsala sezona 2011 – 2012, kdy nastupoval za Tatranské Vlky v MHL, tedy v juniorské obdobě mezinárodní KHL.

Rtuťovitý útočník je tak první potvrzenou posilou táborské druholigové ofenzívy. Rozhovor s ním přineseme v nejbližších dnech.     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality