Přijďte nás podpořit, vzkazují hokejisté

14.11.2013 20:19, autor: Jiří Jelínek

HC Tábor - SC Kolín

4:1 (3:0, 0:1, 1:0)

Sobota, 16.11.2013 18:00 - Muži

 

Branky a nahrávky: 9. Kellner (Černý), 10. Hájek (Drda), 16. Matušík (Mařík), 48. Heršálek (Matušík, Seidl) - 28. Semirád (Moláček, Valášek)

Rozhodčí: Pokorný - Polák, Rampýr   Vyloučení: 6:4 navíc TS Matušík (TAB) - neproměněno   Využití: 2:0   Góly v oslabení: 0:0   Průběžné skóre: 3:0, 3:1, 4:1   Diváci: 1496

HC TÁBOR: Klestil (15. Panec) - Havran, Černý, Kanov "A", Heršálek "A", Liška, Klíma, Šašek - Kellner, Krätzer, Kolomý - Mařík, Matušík "C", Seidl - Drda, Sladký, Hájek

SC KOLÍN: Sejpal (Moravec) - Bárta, Pácal, Pýcha, Skokan, Chaloupka, Hanzl, Moláček, Čtvrtečka - Morkes "A", Zumr, Ježek, Malý "C", Mejzr "A", Valášek, Šifta, Jankovský, Semirád, Kočí, Kubát

Rozhovory

Před sobotním těžkým utkáním jsme zpovídali táborské hokejisty. Všichni dostali stejné otázky. Čeká vás Kolín, vedoucí tým tabulky, jak se na něj připravujete? Co od tohoto soupeře očekáváte? Chtěli byste nějak pozvat fanoušky na důležitý zápas?

Martin Havran, obránce, 24 let

Na každý zápas se připravujeme stejně, ať je to teď Kolín nebo někdo jiný. Do každého utkání jdeme s cílem vyhrát, ať je soupeř první nebo poslední. Chtěl bych pozvat naše skvělé fanoušky, aby nás přišli podpořit a udělali parádní atmosféru jako vždy. Bez nich by to nebylo ono, jsou naším šestým hráčem, každý zápas jsou úžasní. Moc jim za to děkuju.

Filip Kolomý, útočník, 23 let

Na Kolín se připravujeme jako na každý jiný zápas, celý týden pořádně trénujeme, a že Kolín je první… v sobotu už být nemusí! J Myslím, že to bude pohledné utkání na obě strany a padne hodně branek.  Věřím v to, že zápas pro nás skončí vítězstvím za tři body! Tak určitě bych je chtěl pozvat na statek, doma jsme dlouho nehráli, tak bych chtěl, aby přišli co v největším počtu a bylo je POŘÁDNĚ slyšet!

Jan Sladký, útočník, 24 let

Příprava zatím probíhá jako na každý jiný zápas. Nicméně v šatně jsme o tom už mluvili, bude to těžké a musíme se na to pořádně připravit. V pátek procvičíme nějaká založení útoku, přesilovky a pan Matušík nás určitě dobře nachystá. Od Kolína očekávám, že budou hrát poctivě dozadu, ale určitě na nás nebudou pouze vyčkávat a budou útočit jako v zápasech v přípravě. Už jsme s nimi dvakrát hráli, asi to bude hodně podobné. Fanouškům bych chtěl vzkázat, aby nás přišli podpořit v hojném počtu a skvěle fandit, tak jako vždy. Určitě to budeme proti Kolínu potřebovat, navíc to bude jeden z nejtěžších soupeřů a jistě se bude hrát dobrý hokej.

David Kellner, útočník, 23 let

Jelikož nehrajeme ve středu tak hodně intenzivně trénujeme, vlastně každý den kromě středy, to jsme měli volno.  V přípravě jsme zjistili, že Kolín je kvalitní mužstvo. Hrají dobře a není náhoda, že jsou první. Určitě to bude kvalitní hokej. Věřím, že přijde co nejvíce lidí a my jim to oplatíme výhrou!

Radek Seidl, útočník, 22 let

Na Kolín se připravujeme jako na jakéhokoliv jiného soupeře, alespoň zatím. S Kolínem už jsme odehráli dvě přípravná utkání, která byla hodně vyrovnaná. Soupeř nám ukázal dobrý přechod z obrany do útoku, takže to nebude nic jednoduchého. Fanouškům bych moc chtěl poděkovat za podporu, s Kolínem to bude dobrý hokej, tak přijďte!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Suchánek v Motoru skončil

  Čt 14.01. |

  Táborský odchovanec Jakub Suchánek skončil své angažmá v extraligovém Motoru. Důvodem je nereflektování rapidního snížení platu, se kterým přišel českobudějovický klub. V současnosti už má šestatřicetiletý poctivý bek jasno o svém novém angažmá, vše bude ale odtajněno až v úvodu následujícího týdne.     

 • Jak to vypadá s II. ligou?

  Čt 31.12. |

  O aktuální situaci v případě dohrání či nedohrání letošního ročníku druhé ligy hovoří na webu www.hokej.cz Antonín Vansa z Českého hokeje.

   

   

  Více...
 • Dominik Pavlát debutoval za Plzeň

  So 21.11. |

  Talentovaný brankář z táborské hokejové líhně Dominik Pavlát učinil v pátek další zajímavý krok ve své velmi slibně nastartované kariéře. Poprvé po svém letním příchodu do plzeňské Škodovky zasáhl do extraligových bojů, a to v mimořádně náročném střetnutí na ledě Ocelářů Třinec. Mladý muž, který 11. listopadu oslavil jednadvacáté narozeniny, pochytal 35 z celkového počtu 37 střel soupeře a vysloužil si od svých trenérů i spoluhráčů velkou pochvalu. Pocit z dobře odvedené práce může Dominiku Pavlátovi hatit jen skutečnost, že jeho spoluhráči tentokrát nedokázali skórovat a odvezli si ze šlágru ve Slezsku porážku 0:3 (třetí gól přidali domácí při power play do prázdné klece).       

 • Vrátí se jméno Svejkovský do NHL?

  Út 03.11. |

  Mílový krok k zářivé budoucnosti v nejslavnější hokejové soutěži světa udělal v uplynulých týdnech Lukáš Svejkovský, syn táborského odchovance Jaroslava Svejkovského. Osmnáctiletého talentovaného útočníka, který se narodil ve Spojených státech a má dvojí občanství, si ve čtvrtém kole nedávného draftu vybral ze 108. pozice tým Pittsburgh Penguins. Jméno Svejkovský tak brzy může opět přibýt na mapu NHL. Jeho otec Jaroslav Svejkovský v ní odehrál 113 utkání a spolu s dalším Táborákem Radkem Dvořákem byl jedním ze třinácti Čechů, kterým se podařilo dát čtyři góly v jednom utkání (za Washington v Buffalu v roce 1997). Dalšímu rozkvětu jeho slibné kariéry zabránil surový faul protihráče, po kterém už se "Yogi" na led v roli hráče nevrátil.           

 • DOMINIK HAVELKA NA HOKEJ.CZ

  St 28.10. |

  Táborský obránce Dominik Havelka se nechal vyzpovídat serverem www.hokej.cz. O čem všem byla řeč.

  Více...
Starší aktuality