Pozoruhodný start do ligy! Hráči HC Tábor budou prvním soupeřem čínského týmu

25.06.2019 19:00, autor: Pavel Šácha

Druholigoví táborští hokejisté už poznali svůj zápasový program v novém ročníku soutěže. A začne pro ně pořádně zostra…!

Pozoruhodný start do ligy! Hráči HC Tábor budou prvním soupeřem čínského týmu


Hned na úvod mistrovských bojů – ve středu 11. září – se mužstvo HC Tábor vypraví do Slaného, kde na něj bude netrpělivě čekat nejsledovanější tým celé soutěže: China Gold Dragon.

Na domácím ledě se kohouti představí poprvé v sobotu 14. září, kdy si to od 18 hodin rozdají s Nymburkem. Také následující středeční výjezd za soupeřem je zavede k nováčkovi druhé ligy, a to do Příbrami. V sobotu 21. září přivítá táborský tým ambiciózní Klatovy a zářijový program zakončí ve středu 25. září tradiční ostře sledovanou bitvou na ledě píseckého rivala.

Kompletní los HC Tábor v základní části soutěže zveřejníme později.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality