Pozor! Nová klubová soutěž o Nej fanynku HC Tábor startuje, vítězku určí fanoušci

01.11.2018 22:07, autor: Pavel Šácha

Novinkou v letošním hokejovém roce u Jordánu se stane soutěž s výstižným názvem Nej fanynka HC Tábor. Připravena je pro všechny slečny a dámy, které navštěvují hokejová utkání táborských mužstev.

V průběhu jednotlivých střetnutí seniorských i mládežnických mužstev budou pořízeny fotografie fanynek, které se poté s jejich souhlasem zařadí do soutěže. Fotografie fanynek z jakéhokoliv utkání mohou zasílat i samotní fanoušci, a to nejpozději do 30. listopadu na adresu soutezhct@seznam.cz. Sami fanoušci pak rozhodnou svým hlasováním o držitelce titulu Nej fanynka HC Tábor. Tři ženy či dívky s nejvyšším počtem hlasů se navíc mohou těšit na věcné ceny.
 Již pořízené nebo zaslané fotografie budeme průběžně zveřejňovat při zápasech na světelné kostce, a také na webových stránkách HC Tábor.      

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Derby v Písku před objektivem

  Po 22.10. |

  Fotografka Hanka Grundová pro vás připravila průřez průběhem sobotního derby na píseckém ledě, které pro kohouty skončilo těsnou porážkou 2:3.

  Více...
 • Jakub Suchánek do Litvínova

  St 17.10. |

  Zkušený táborský odchovanec Jakub Suchánek bude minimálně měsíc oblékat dres extraligové vervy Litvínov. ze své Dukly Jihlava bude vypomáhat na severu Čech výměnou za dva litvínovské hráče Davida Tůmu a Lukáše Douderu. Přejme "Segemu", ať se mu v novém působišti daří!

 • Ondřej Kachyňa může hrát za Tábor

  Po 08.10. |

  Druholigový tým Tábora může v probíhající sezoně nově využít služeb českobudějovického obránce Ondřeje Kachyni. Robustní bek Motoru, který už oblékal dres kohoutů v uplynulém ročníku, má po návratu z Kadaně vyřízené k Jordánu střídavé starty.

 • Dorost doma udržel jen bod

  So 29.09. |

  Extraligoví dorostenci podlehli v sobotu na domácím ledě Žďáru nad Sázavou 1:2, a přišli tak v důležitém utkání o tři body. Ten čtvrtý nakonec v Táboře díky vyhranému prodloužení zůstal. O branky domácího týmu se postarali Kundrát a v prodloužení Vaněk.

 • Dorost má první extraligovou výhru!

  Čt 27.09. |

  Táborští dorostenci ve čtvrtek okusili opojnou chuť extraligového vítězství. Narodilo se na ledě Mladé Boleslavi, kde zvítězili 5:3 po prodloužení a odvezli si domů všechny čtyři body, které byly v banku. V sobotu ve 13.30 hodin hrají doma další důležitý duel s mladými žďárskými Plameny (ne tedy s Havlíčkovým Brodem, jak bylo původně chybně uvedeno - za chybu se omlouváme). 

  Více...
Starší aktuality