Posila do brankoviště: barvy Tábora bude v nadcházející sezoně hájit Kristián Kolář

29.06.2020 20:43, autor: Pavel Šácha

Mužstvo HC Tábor hlásí posilu do brankoviště. Na spolupráci formou dlouhodobého hostování se klub dohodl s Kristiánem Kolářem, devatenáctiletým gólmanem Škody Plzeň, který strávil uplynulou v barvách Klatov a svými výkony se řadil k nejvýraznějším hráčským osobnostem skupiny Střed.

Posila do brankoviště: barvy Tábora bude v nadcházející sezoně hájit Kristián Kolář


Kristián Kolář tak v táborském dresu naváže na zkušenost ze sezony 2018/2019, kdy kohoutům úspěšně vypomáhal v sedmi druholigových zápasech.
 „Udělali jsme tehdy s Kristiánem výbornou zkušenost,“ nechal se slyšet manažer HC Tábor Miroslav Volena. „Měli jsme o něj zájem už před minulou sezonou, ale to ještě nevyšlo. Jsme proto rádi, že se nám ho nakonec povedlo do Tábora přivést a věřím, že nám v nadcházející sezoně výrazně pomůže,“ dodal.

Radostí z příchodu do HC Tábor se netají ani sám brankář. „Do Tábora se moc těším. I kvůli fanouškům a partě v šatně, kterou jsem tu v té sezoně měl možnost poznat,“ prozradil Kristián Kolář v krátkém vstupním povídání, které zde brzy zveřejníme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality