Parta deváté třídy se na Pracově emotivně loučila se společnými žákovskými roky

17.06.2020 15:05, autor: Pavel Šácha

Po uvolnění opatření v boji s koronavirem se podařilo uskutečnit i některé plánované odložené akce. K nim patřila i rozlučková sešlost končící 9. třídy v areálu zotavovny Pracov.

Parta deváté třídy se na Pracově emotivně loučila se společnými žákovskými roky


Za léta společného hokejového života se u tohoto výběru vytvořila mimořádně soudržná a přátelská parta, a to nejen mezi hráči na ledě, ale také v jejím zázemí: mezi rodiči i realizačním týmem z žákovských sezon tohoto souboru. Není proto divu, že se „dohokejná“ na Pracově nesla nejen ve znamení zábavy, ale provázely ji i emoce a slzičky. Hráči i členové realizačního týmu si domů  odnesli pamětní medaile upomínající jejich působení v žákovských ligových soutěžích.

„Chtěl bych i jménem hráčů a rodičů poděkovat našim trenérům, kteří s námi pět let tu káru táhli a věnovali jim spoustu práce a úsilí,“ vzal si slovo na závěr vedoucí mužstva teď již bývalé 9. třídy Lukáš Cícha.

Atmosféru akce přibližuje přiložená fotogalerie Tomáše Danka.   

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality