Otěží čtvrtého dílu brankářské Výzvy od… se chopil obdivovaný Pirát Dominik Pavlát

03.05.2020 23:16, autor: Pavel Šácha

Brankářská Výzva od…, prostřednictvím které plní mladí táborští brankáři úkoly od známých tuzemských brankářů, odtajnila své čtvrté dějství. Tentokrát vyzval strážce kohoutího brankoviště na „souboj“ jeden z nevýraznějších talentů pocházejících z táborské hokejové líhně Dominik Pavlát.

V hlavní roli se znovu ocitly tenisové míčky a Dominik Pavlát si s nimi připravil hned několik tréninkových variací. Jeho táborští pokračovatelé se s vervou pustili do jejich krocení a nechyběl mezi nimi ani „sedmák“ Matěj Janoušek. Jak dokazuje následující video záznam, počínal si vskutku výtečně.

Dominik PAVLÁT (Piráti Chomutov?). Jeho nesporný brankářský talent, díky kterému si už v útlém věku zachytal obě nejvyšší seniorské soutěže, letos doslova explodoval. V dresu „svých“ Pirátů Chomutov si vysloužil roli neohrožené jedničky. Ve svých dvaceti letech se stal nejvytíženějším brankáře Chance ligy, a především vykázal i fantastické osobní statistiky. Není divu, že Dominik stojí na prahu lákavého angažmá v nejvyšší tuzemské soutěži.
Matěj JANOUŠEK (HC Tábor). Poctivý brankář ročníku narození 2007 se netají tím, jak moc pro něj hokej znamená. Potvrdil to i jeho klubový kouč Adam Petřík. „Matěj je zarputilý brankář a společně s Alexem Spálenkou tvoří v týmu skvěle se doplňující dvojici,“ nechal se slyšet strůjce seriálu Výzva od…

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality