Několik slov o milém setkání, kterých není na světě nikdy dost

07.04.2017 23:01, autor: Pavel Šácha

Milé setkání, oboustranné poděkování za vzájemnou podporu a utužení vztahu, kterých by mělo být mezi lidmi mnohem víc…

Několik slov o milém setkání, kterých není na světě nikdy dost

Člen správní rady klubu a manažer A-týmu Miroslav Volena přijal v minulých dnech pozvání rodiny Hatákových, jejíž členové v čele se sympatickými handicapovanými sourozenci Honzíkem a Adélkou jsou věrnými fandy táborských hokejových barev. Návštěva, při které hostitelé poděkovali svému klubu za pomoc a podporu, aby si pak sami vyslechli poděkování za přízeň, kterou Kohoutům projevují, se protáhla na několik příjemných hodin. Honzík Haták si navíc užil s Miroslavem Volenou cestu klubovým vozem HC Tábor za nákupy do Tesca (viz snímek).
 „Bylo to opravdu moc fajn, užil jsem si to s nimi,“ svěřil se po setkání Miroslav Volena.         

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dorostenci vyšli v pátek naprázdno

  So 16.12. |

  Dorostenecké týmy HC Tábor nebudou na své páteční nadstabové zápasy vzpomínat v dobrém. Mladší výběr doma podlehl B-týmu Pardubic 2:4, starší si přivezl dvouciferný příděl z Kadaně, kde prohrál 5:11.

 • Ve II. lize bez Mostu, tudíž i bez sestupu

  St 13.12. |

  Druholigová skupina Západ je chudší o jedno mužstvo. Své trápení v soutěži předčasně ukončil klub HC Most, který nastupoval ke svým zápasům na zimním stadionu ve Slaném. V současnosti už je znám verdikt svazové aportovně-technické komise. Celek HC Most je brán jako sestupující tým a březnové boje o záchranu v republikové soutěži se proto neuskuteční. 

  Více...
 • J. Suchánek a L. Květoň v přípravě HCT

  Út 12.12. |

  Na pondělním tréninku druholigového A-mužstva se trenérovi Tomáši Matušíkovi hlásili dva velmi zajímaví „novicové“. Zhruba osmdesátiminutovou jednotku si s týmem střihli obránce Jakub Suchánek a útočník Lukáš Květoň, dva ostřílení táborští odchovanci, kteří momentálně hájí barvy Dukly Jihlava, resp. Motoru České Budějovice. K lítosti táborských koučů i fanoušků se ovšem skutečně jednalo jen o jednu tréninkovou epizodu. Přítomnost obou mužů v zápasovém dresu Kohoutů zůstává alespoň prozatím jen vysněnou vizí…        

 • Vítězné derby v hledáčku fotografky

  Po 11.12. |

  Snímky Hanky Grundové vrátí ještě jednou táborské hokejové fandy do víru úspěšného sobotního derby na píseckém ledě.

  Více...
 • Fotoohlédnutí za Pelhřimovem

  Pá 08.12. |

  Na web HC Tábor přibyla obsáhlá fotogalerie Hanky Grundové a Tomáše Danka. Mapuje průběh a atmosféru středečnho utkání HC Tábor proti Ledním Medvědům z Pelhřimova.  

  Více...
Starší aktuality