Několik slov o milém setkání, kterých není na světě nikdy dost

07.04.2017 23:01, autor: Pavel Šácha

Milé setkání, oboustranné poděkování za vzájemnou podporu a utužení vztahu, kterých by mělo být mezi lidmi mnohem víc…

Několik slov o milém setkání, kterých není na světě nikdy dost

Člen správní rady klubu a manažer A-týmu Miroslav Volena přijal v minulých dnech pozvání rodiny Hatákových, jejíž členové v čele se sympatickými handicapovanými sourozenci Honzíkem a Adélkou jsou věrnými fandy táborských hokejových barev. Návštěva, při které hostitelé poděkovali svému klubu za pomoc a podporu, aby si pak sami vyslechli poděkování za přízeň, kterou Kohoutům projevují, se protáhla na několik příjemných hodin. Honzík Haták si navíc užil s Miroslavem Volenou cestu klubovým vozem HC Tábor za nákupy do Tesca (viz snímek).
 „Bylo to opravdu moc fajn, užil jsem si to s nimi,“ svěřil se po setkání Miroslav Volena.         

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Bohatá fotogalerie z první přípravy

  St 16.08. |

  Hlavní panel webu a sekce Fotogalerie servíruje fanouškům snímky z úterního zahajovacího střentutí proti Kolínu.  

  Více...
 • Krasobruslařky jdou na to!

  So 12.08. |

  V následujícím týdnu si užijí první sezónní okamžiky na táborské ledové ploše také členky Kraso HC Tábor. Trénovat budou dvoufázově každý den od pondělí do pátku, vždy od 6.30 do 8.30 hodin a od 11.30 do 12.30 hodin. 

 • Jiří Severa v přípravě Ústí

  Po 24.07. |

  Vytáhlý táborský forvard Jiří Severa, který absolvoval s Kohouty celý letní dril, zkouší své štěstí v přípravě prvoligového Ústí nad Labem. Na zahajovacím tréninku Slovanu se objevil spolu s dalšími čtyřiatřiceti hokejisty; někteří z nich mají své místo v kádru Severočechů jisté, jiní o něj budou bojovat. 

 • Finále první fáze přípravy

  Po 26.06. |

  V tomto týdnu vyvrcholí program suché přípravy mužů HC Tábor. V nejbližších dnech přineseme nové informace z dění v mužstvu během tohoto období. 

 • Aleš Totter povede Letňany

  Út 13.06. |

  Mezi druholigovou společností se v novém ročníku představí také Letci z pražských Letňan. Ti už také mají dispečera, který by je měl nástrahami premiérové sezony ve třetí nejvyšší soutěži provést. Podle zprávy na webu Letňan jsou Pražané domluveni s Alešem Totterem, kterého si táborští fandové pamatují především z nedávného působení v Havlíčkově Brodě. Od ambiciózních Bruslařů se zkušený kouč v minulé sezoně přestěhoval do Mostu, pro který se nakonec marně snažil zachránit WSM ligu. 

Starší aktuality