Několik slov o milém setkání, kterých není na světě nikdy dost

07.04.2017 23:01, autor: Pavel Šácha

Milé setkání, oboustranné poděkování za vzájemnou podporu a utužení vztahu, kterých by mělo být mezi lidmi mnohem víc…

Několik slov o milém setkání, kterých není na světě nikdy dost

Člen správní rady klubu a manažer A-týmu Miroslav Volena přijal v minulých dnech pozvání rodiny Hatákových, jejíž členové v čele se sympatickými handicapovanými sourozenci Honzíkem a Adélkou jsou věrnými fandy táborských hokejových barev. Návštěva, při které hostitelé poděkovali svému klubu za pomoc a podporu, aby si pak sami vyslechli poděkování za přízeň, kterou Kohoutům projevují, se protáhla na několik příjemných hodin. Honzík Haták si navíc užil s Miroslavem Volenou cestu klubovým vozem HC Tábor za nákupy do Tesca (viz snímek).
 „Bylo to opravdu moc fajn, užil jsem si to s nimi,“ svěřil se po setkání Miroslav Volena.         

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Finále první fáze přípravy

  Po 26.06. |

  V tomto týdnu vyvrcholí program suché přípravy mužů HC Tábor. V nejbližších dnech přineseme nové informace z dění v mužstvu během tohoto období. 

 • Aleš Totter povede Letňany

  Út 13.06. |

  Mezi druholigovou společností se v novém ročníku představí také Letci z pražských Letňan. Ti už také mají dispečera, který by je měl nástrahami premiérové sezony ve třetí nejvyšší soutěži provést. Podle zprávy na webu Letňan jsou Pražané domluveni s Alešem Totterem, kterého si táborští fandové pamatují především z nedávného působení v Havlíčkově Brodě. Od ambiciózních Bruslařů se zkušený kouč v minulé sezoně přestěhoval do Mostu, pro který se nakonec marně snažil zachránit WSM ligu. 

 • Kouč Mazanec je v Německu

  Pá 09.06. |

  Ještě předtím, než se vynořila zpráva o konci Vajgaru Jindřichův Hradec ve druhé lize, změnil jeho kouč Milan Mazanec působiště. Zkušený lodivod, který strávil v minulosti i jednu sezonu na střídačce HC Tábor, se chopil trenérského kormidla v týmu 1. EV Weiden. Tamní Modří ďáblové působí v Oberlize Süd, tedy ve třetí nejvyšší německé soutěži. Pro padesátiletého stratéga je to po pětiletém působení v rakouském Zell am See druhá zahraniční štace.   

 • Novinka nad ledovou plochou

  St 31.05. |

  Fanoušci táborského hokeje i další návštěvníci zimního stadionu se mohou těšit na novinku týkající se kostky nad ledovou plochou. 

  Více...
 • Informace z přípravy

  So 06.05. |

  Pondělí 8. května se stane pomyslným startovním bodem suché přípravy mužů HC Tábor. A právě s příchodem nadcházejícího týdne se zároveň zvýší četnost informací z aktuálního dění v táborském hokeji.

Starší aktuality