Nadcházející sezona naservíruje pestré menu soutěží a akcí pro fanoušky

15.05.2018 23:41, autor: Pavel Šácha

Přípravy na novou hokejovou sezonu jsou v plném proudu a od počátku května je opět živo i v útrobách zimního stadionu a jeho okolí. Postupně odstartoval letní dril všech klubových výběrů HC Tábor a jejich reprezentanti podstoupí pod otěžemi svých trenérů nutnou tréninkovou dřinu. Stejně jako příprava hokejistů jsou v plném proudu i přípravy zpestření domácích mistrovských zápasů A-mužstva spojená s programem a akcemi pro fanoušky.


Věříme, že letošní značně obměněný a obohacený program diváky zaujme a z jednotlivých střetnutí budou i díky němu odcházet spokojeni. Vedení HC Tábor je připraveno reagovat i na případné podněty ze strany samotných fanoušků, které mohou zasílat na e-mail: soutezhct@seznam.cz.

Na co se mohou fanoušci těšit?


Už v letních měsících zahájí sezonu FOTOSOUTĚŽ, která bude vyhlášena ve dvou kategoriích do 15 let a nad 15 let.

Úplnou novinkou bude v letošním roce soutěž NEJ FANYNKA HC TÁBOR. Připravena je pro všechny slečny a dámy, které navštěvují hokejová utkání táborského „áčka“.

Zajímavou obměnou projde tradiční STŘELECKÁ SOUTĚŽ. Vedle základních kol se postupně uskuteční také finálová kola za stanovené období. Všechno pak vyvrcholí velkým superfinále za celou základní část, při kterém budou ve hře velmi atraktivní ceny.

Fanoušci Kohoutů se budou v sezoně osobně podílet na vyhlášení NEJLEPŠÍHO HRÁČE UTKÁNÍ a současně vyhlášeným hokejistům i předávat věcné ceny. Spolu s nimi se tohoto úkonu chopí i vybraný hokejista žákovských mužstev, pro něhož to bude odměna od trenérů za výkon v utkání. Věcná cena čeká přitom čeká nejen na hráče, ale i na samotného fanouška - aktéra vyhlášení.

Chcete překvapit na narozeniny někoho z vaší rodiny, kamaráda či kamarádku, potomka, anebo kohokoliv, na kom vám záleží? Pak je právě pro vás připravena další akce pod názvem MULTIMEDIÁLNÍ KOSTKA PRO FANOUŠKY. V rámci domácího mistrovského zápasu HC Tábor připravíte vašemu oslavenci nezapomenutelný dárek v podobě originálního přání na multimediální kostce nad ledem.

Stejně jako v loňské sezoně, tak i v nadcházejícím ročníku nesmí chybět soutěž O VSTUPENKY NA EXTRALIGU A WSM LIGU. Díky ní mohou výherci z řad fanoušků HC Tábor zažít hokejovou atmosféru v našich nejvyšších hokejových soutěžích.

Také v letošním roce zařadí klub do svého programu CHARITATIVNÍ UTKÁNÍ. Budeme rádi, pokud nám fanoušci zašlou na e-mail: soutezhct@seznam.cz své návrhy, jakým směrem by se měla letošní charitativní pomoc ubírat. V souvislosti s tímto zápasem je v jednání speciální a jedinečná sada dresů, kterou by si následně mohli fanoušci zakoupit.

PARTNER TÝMU – to je název dalšího programu, který je pro fanoušky připraven na nadcházející ročník. Na ty z nich, kteří se do programu přihlásí, čeká několik výhod, zajímavých cen. Především se pak mohou těšit na bližší kontakt se členy táborského A-týmu i na nevšední zážitky v nejbližší sezóně.

Příprava na nový ročník finišuje i ve FANSHOPU. Vedle nových produktů se už nyní pracuje na třetím ročníku AUTOGRAMIÁDY, která by měla vypuknout se zahájením soutěže A-mužstva. Pro malé neposedy je opět naplánován tradiční ČERTOVSKÝ REJ a nebudou chybět ani soutěže prostřednictvím facebooku.

Podrobnosti k jednotlivým soutěžím a akcím budou postupně zveřejňovány s blížícím se termínem jejich uskutečnění. Stejně tak budeme informovat také o akcích pro fanoušky, které jsou v jednání.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Čtvrteční zápasy skupin Jih a Východ

  Čt 03.01. |

  Zápasy 29. kola: David Servis České Budějovice – Žďár nad Sázavou 5:6, Písek – Havlíčkův Brod 3:4 po prodloužení, Pelhřimov – Moravské Budějovice 3:4, Valašské Meziříčí – Opava 6:4, Šumperk – Hodonín 1:6.                        

 • David Blažek v univerzitní reprezentaci

  Pá 28.12. |

  Kapitán druholigového týmu Tábora David Blažek hájil v pátek 28. prosince barvy Univerzitního výběru České republiky, který se připravuje na březnovou univerziádu v ruském Krasnojarsku. V duelu na ledě Písku se mohl se svými spoluhráči radovat z hladké výhry v poměru 7:2.

 • Anna Kotounová zbrojí s reprezentací na MS

  Čt 27.12. |

  Obránkyně táborského juniorského týmu Anna Kotounová nechybí v sestavě české reprezentace do 18 let, které vrcholí příprava na lednové mistrovství světa v Japonsku. V jihlavském přípravném duelu s týmem Washington Pride plnila již zkušená reprezentantka roli asistentky kapitánky.             

 • Mladík Martin Kundrát pro hokej.cz

  Po 17.12. |

  Jednu z opor extraligového dorosteneckého týmu Tábora Martina Kundráta vyzpovídala redaktorka serveru hokej.cz.

  Více...
 • Vánoční dresy HCT na hokej.cz

  Pá 14.12. |

  Sobotního charitativního utkání na táborském ledě si všiml také server hokej.cz

  Více...
Starší aktuality