Na dotazy fanoušků čeká ve Zpovědnici další kvarteto reprezentantů A-týmu

22.02.2021 19:56, autor: Pavel Šácha

V těchto týdnech mají táborští fandové příležitost blíže poznat současné členy táborské druholigové party. Poslouží jim k tomu nejen seriál rozhovorů s jednotlivými hráči, trenéry, činovníky a dalšími nadšenci kolem současného A-týmu, ale také naše webová Zpovědnice.Každý týden pro vás máme připravené čtyři respondenty, kteří jsou v této sekci připraveni zodpovědět vaše hokejové i „civilní“ dotazy. Jejich odpovědi se stanou maličkou náplastí na neodehranou sezonu a nepřiměřeně dlouhé období bez radosti z hokeje.

Jako první odpovídali na vaše dotazy trenér Arpád Györi, brankář Kristián Kolář, obránce Kamil Černý a útočník Ondřej Šulek. K dotazům z týmového e-mailu i klubového facebooku jsme připojili pro každého z respondentů několik dalších otázek a poslali je zmiňované čtveřici k zodpovězení. Jejich odpovědi naleznete na našem webu v průběhu tohoto týdne.

V současné době už jsou připraveni zodpovědět vaše zvídavé dotazy noví hosté Zpovědnice, jmenovitě brankář David Novák, obránci Dominik Havelka a Jan Radoš a útočník Milan Dančišin. Ptát se jich můžete až do neděle 28. února, a to prostřednictvím facebooku, e-mailu acko.hct@seznam.cz, anebo přímo ve Zpovědnici (po přihlášení či registraci).

Podrobnosti najdete pod odkazem http://hctabor.com/zpovednice/?liveMode=1

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Suchánek pro Deník

  So 10.04. |

  Táborský odchovanec Jakub Suchánek se aktuálně chystá na finále Chance ligy v barvách kladenských Rytířů. nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro Deník.

  Více...
 • Změny u žáků až od roku 2022

  Po 15.03. |

  Plánované novinky ve struktuře a fungování žákovského hokeje vejdou v platnost až od soutěžního ročníku 2022 - 2023. Rozhodl o tom výkonný výbor svazu.

  Více...
 • Svaz představil novinky u mládeže

  Čt 11.03. |

  Hokejový svaz prezentoval na čtvrteční tiskové konferenci svůj program „Český hokej 2025“, který zastřešuje řadu projektů a novinek ve fungování a struktuře mládežnického hokeje. 

  Více...
 • Jakub Šedivý na hokej.cz

  Út 02.03. |

  Web www.hokej.cz zveřejnil rozhovor s táborským odchovancem Jakubem Šedivým, který působí v liberecké organizaci, úspěšně sbírá seniorské ostruhy v barvách prvoligových Benátek nad Jizerou a zbrojí na MS hráčů do 18 let. 

  Více...
 • Fanoušci HCT, pomůžete?

  So 06.02. |

  Hokejový klub HC Tábor se obrací na své fanoušky s prosbou o zapůjčení fotografií, kde je na dresech viditelné logo z dob 1921 – 1956 (DSK Tábor, ČSSZ Tábor a TJ TATRAN Tábor). Kontakt: Pavel Kratochvíl, tel. 731 582 187. Předem velmi děkujeme za spolupráci a ochotu!  

Starší aktuality