Modro-bílí ve Švýcarsku září, oba týmy mají v kapse přímý postup do semifinále

06.04.2019 23:55, autor: Pavel Šácha

Proudem informací z turnajových bojů ve švýcarském Yverdonu dorazil k táborskému Jordánu velmi příjemný rezultát sobotního dne. Oba táborské týmy si díky svým dosavadním výsledkům zajistily přímý postup do nedělního semifinále! Mužstvo U15 se do něj prodralo ze druhé příčky, „třináctky“ vstoupily do předsálí korunovační síně dokonce z prvního místa.

Modro-bílí ve Švýcarsku září, oba týmy mají v kapse přímý postup do semifinále
Společný snímek táborských hokejvých reprezentantů v Yverdonu.

 

TURNAJ U15

HC Tábor – HC Torino Bulls 6:0

Branky Tábora: Koreš (Sabiniok), Koreš (Sabiniok), Pospíchal (O. Kolací, Seidl), Seidl, Pospíchal (Seidl), Seidl (Pospíchal). Střely na branku: 30:0. Vyloučení: 0:1. Úspěšnost brankáře: Noháč 100 %.

HC Tábor – Lausanne 4 Clubs 0:0

Střely: 3:9. Vyloučení: 5:2 (Eichler, Šťastný, Koreš, Seidl, O. Kolací). Úspěšnost brankáře: Jansa 100 %.

TURNAJ U13

HC Tábor – HC Torino Bulls 2:0

Branky: Pospíchal (Mohyla), Sochůrek (Křepelka). Střely: 20:3. Vyloučení: 0:2. Úspěšnost brankáře: Šrámek 100 %.

HC Tábor – Lausanne 4 Clubs 2:3

Branky Tábora: Pospíchal (Jirášek), Klatovský (Kostka, Anděl). Střely: 20:5. Vyloučení: 3:0 (Mohyla, Pospíchal, Podzimek). Úspěšnost brankáře: Ostrý 62,50 %.

HC Tábor – Rapaces de Gap 4:2

Branky Tábora: Podzimek (Kostka), Kostka (Klatovský, Podzimek), Vlček, Pospíchal (Jirášek, Mohyla). Střely: 7:7. Vyloučení: 6:4 (Kovanda 2, Vlček, Lukeš, Sochůrek, Kostka). Úspěšnost brankáře: Ostrý 77,77 %.

V neděli dopoledne vyrukují táborské výběry na semifinálové bojiště, po poledni turnaj vyvrcholí zápasy o bronz a o celkové prvenství. Políčí kohouti na zisk nejcennějších trofejí?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Vajgar právo postupu nevyválčil

  So 06.04. |

  Další jihočeský tým do druhé ligy minimálně v nadcházející sezoně nepřibyde. Jindřichohradecký Vajgar v sobotu podlehl soupeři z Českého Těšína doma 3:4 a nenapravil tak porážku 2:5 z prvního duelu. právo postupu tak vybojoval jeho přemožitel; otázkou zůstává, zda ho využije. Ve druhé sérii slaví postup do republikové soutěže Nová Paka, která rozesmutnila soupeře z Loun.  

 • Dorostenci vezou od Sázavy (jen) bod

  Pá 22.02. |

  Ve čtvrtečním utkání dorostenecké extraligy podlehli táborští mladíci ve Žďáru nad Sázavou poslednímu týmu tabulky 3:4. Ze závěrečných nájezdů ale vytěžili bod. V sobotu od 14.30 hodin hostí kohouti o prvenství bojující Havlíčkův Brod. 

  Více...
 • ŽIhadla hrát druhou ligu nebudou (?)

  Čt 21.02. |

  Z mapy druholigových mužstev pro nacházející mistrovský ročník téměř s určitostí zmizí Moravské Budějovice. Důvod? Majitel klubu Zdeněk Stojánek prodal licenci do jiného města. Pravděpdobně se jedná o Znojmo, které by mělo končit v mezináordní EBEL ligy a vrátit se do českých hokejových vod.

  Více...
 • Fotogalerie z Kopřivnice

  Po 04.02. |

  Tomáš Danko pro vás připravil bohaté menu snímků ze sobotního zápasu táborského týmu v Kopřivnici.

  Více...
 • Tábor může využít Ondřeje Šulka

  St 30.01. |

  Ve zbytku letošní druholigové sezony může mužstvo HC Tábor využít služeb útočníka Ondřeje Šulka. Českobudějovický forvard ve službách SK Kadaň má do Tábora, za který už v minulé sezoně několikrát nastoupil, vyřízené střídavé starty. Stejné je to i v případě univerzála Tomáše Hajiče, který se do kádru kadaňských Trhačů přesunul v průběhu sezony právě od Jordánu.   

Starší aktuality