Modro-bílí ve Švýcarsku září, oba týmy mají v kapse přímý postup do semifinále

06.04.2019 23:55, autor: Pavel Šácha

Proudem informací z turnajových bojů ve švýcarském Yverdonu dorazil k táborskému Jordánu velmi příjemný rezultát sobotního dne. Oba táborské týmy si díky svým dosavadním výsledkům zajistily přímý postup do nedělního semifinále! Mužstvo U15 se do něj prodralo ze druhé příčky, „třináctky“ vstoupily do předsálí korunovační síně dokonce z prvního místa.

Modro-bílí ve Švýcarsku září, oba týmy mají v kapse přímý postup do semifinále
Společný snímek táborských hokejvých reprezentantů v Yverdonu.

 

TURNAJ U15

HC Tábor – HC Torino Bulls 6:0

Branky Tábora: Koreš (Sabiniok), Koreš (Sabiniok), Pospíchal (O. Kolací, Seidl), Seidl, Pospíchal (Seidl), Seidl (Pospíchal). Střely na branku: 30:0. Vyloučení: 0:1. Úspěšnost brankáře: Noháč 100 %.

HC Tábor – Lausanne 4 Clubs 0:0

Střely: 3:9. Vyloučení: 5:2 (Eichler, Šťastný, Koreš, Seidl, O. Kolací). Úspěšnost brankáře: Jansa 100 %.

TURNAJ U13

HC Tábor – HC Torino Bulls 2:0

Branky: Pospíchal (Mohyla), Sochůrek (Křepelka). Střely: 20:3. Vyloučení: 0:2. Úspěšnost brankáře: Šrámek 100 %.

HC Tábor – Lausanne 4 Clubs 2:3

Branky Tábora: Pospíchal (Jirášek), Klatovský (Kostka, Anděl). Střely: 20:5. Vyloučení: 3:0 (Mohyla, Pospíchal, Podzimek). Úspěšnost brankáře: Ostrý 62,50 %.

HC Tábor – Rapaces de Gap 4:2

Branky Tábora: Podzimek (Kostka), Kostka (Klatovský, Podzimek), Vlček, Pospíchal (Jirášek, Mohyla). Střely: 7:7. Vyloučení: 6:4 (Kovanda 2, Vlček, Lukeš, Sochůrek, Kostka). Úspěšnost brankáře: Ostrý 77,77 %.

V neděli dopoledne vyrukují táborské výběry na semifinálové bojiště, po poledni turnaj vyvrcholí zápasy o bronz a o celkové prvenství. Políčí kohouti na zisk nejcennějších trofejí?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • MIlan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality