MLADŠÍ DOROST: Za jasnou výhrou v Jihlavě se tyčí před derby varovný vykřičník

22.03.2014 01:24, autor: Pavel Šácha

Pro táborské mladší dorostence jsou reprezentanti Dukly Jihlava velmi chutným ligovým soustem. Také tentokrát si po zápase s tímto soupeřem připsali na konto drtivé vítězství, trenérům přesto úsměvy ve tvářích nevykouzlili.

MLADŠÍ DOROST: Za jasnou výhrou v Jihlavě se tyčí před derby varovný vykřičník

HC Dukla Jihlava "B" - HC Tábor

0:7 (0:2, 0:3, 0:2)

Úterý, 18.3.2014 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Stark 2 (Zavadil 2), Jelínek 2 (Kalaš 2, Buriánek), Kalaš (Duda), Buriánek (Stark), Šimánek (Zavadil).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil – Vápeník, Raiterman, Brabec, Duda, Stark – Kalaš, Buriánek, Jelínek – Syrovátka, Veřtát, Šimánek – Hubáček Zavadil, Prášek.

René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor: „Tentokrát to byl zápas o ničem. Soupeře jsme v sezóně třikrát vysoko porazili a také teď nám stačil k výhře stačil podprůměrný výkon. Vím, že jsme asi nároční a kluci už toho taky mají plné 'kecky', ale nemůže se na ledě odehrávat taková anarchie, i když z toho padají góly. Radši vyhrajeme 1:0 po kvalitním výkonu, než tohle, kdy nám soupeř prakticky dovolí vše a plno našich lajdáckých chyb ani nepotrestá. Takový přístup by nás mohl v posledním zápase sezony s Jindřichovým Hradcem mrzet.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Suchánek pro Deník

  So 10.04. |

  Táborský odchovanec Jakub Suchánek se aktuálně chystá na finále Chance ligy v barvách kladenských Rytířů. nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro Deník.

  Více...
 • Změny u žáků až od roku 2022

  Po 15.03. |

  Plánované novinky ve struktuře a fungování žákovského hokeje vejdou v platnost až od soutěžního ročníku 2022 - 2023. Rozhodl o tom výkonný výbor svazu.

  Více...
 • Svaz představil novinky u mládeže

  Čt 11.03. |

  Hokejový svaz prezentoval na čtvrteční tiskové konferenci svůj program „Český hokej 2025“, který zastřešuje řadu projektů a novinek ve fungování a struktuře mládežnického hokeje. 

  Více...
 • Jakub Šedivý na hokej.cz

  Út 02.03. |

  Web www.hokej.cz zveřejnil rozhovor s táborským odchovancem Jakubem Šedivým, který působí v liberecké organizaci, úspěšně sbírá seniorské ostruhy v barvách prvoligových Benátek nad Jizerou a zbrojí na MS hráčů do 18 let. 

  Více...
 • Fanoušci HCT, pomůžete?

  So 06.02. |

  Hokejový klub HC Tábor se obrací na své fanoušky s prosbou o zapůjčení fotografií, kde je na dresech viditelné logo z dob 1921 – 1956 (DSK Tábor, ČSSZ Tábor a TJ TATRAN Tábor). Kontakt: Pavel Kratochvíl, tel. 731 582 187. Předem velmi děkujeme za spolupráci a ochotu!  

Starší aktuality