MLADŠÍ DOROST: Za další vítězné vystoupení platili Táborští nepříjemnou daň

04.11.2013 12:01, autor: Pavel Šácha

Mladší dorostenci HC Tábor jsou v posledních ligových kolech k nezastavení. Po domácím triumfu nad Mladou Boleslaví ukořistili u Jizery i skalp dalšího středočeského protivníka. Do sladkého vítězného koktejlu se ovšem tentokrát vmísila hořká pachuť v podobě zranění klíčových hráčů. Za dveřmi je důležitý zápas s třebíčskou Horáckou Slavií…

MLADŠÍ DOROST: Za další vítězné vystoupení platili Táborští nepříjemnou daň

HC Benátky n/J. - HC Tábor

3:6 (2:1, 0:5, 1:0)

Neděle, 3.11.2013 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Buriánek 2 (Jelínek), Vápeník (Kalaš), Jelínek (Buriánek), Kalaš (Jindra, Šimánek), Prášek (Syrovátka).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš – Tesař, Raiterman, Vápeník, Brabec, Duda., Stark, Bouška – Veřtát, Buriánek, Jelínek – Kalaš, Jindra, Šimánek – Syrovátka, Šedivý, Prášek.

René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor: „V Benátkách to rozhodně nebylo jednoduché utkání a postavení domácích na chvostu tabulky jeho průběhu vůbec neodpovídalo. Po strašidelné první třetině, kdy si snad kluci mysleli, že se soupeř porazí sám, došlo k zemětřesení v kabině. Druhá třetina už byla podle našich představ. Benátecké jsme uzemnili pěti rychlými góly, což očividně neunesli a uchýlili se k tvrdé až zákeřné hře. Domácí arbitr ji bohužel až arogantním způsobem přehlížel a vylučoval pouze naše hráče. Snažili jsme se pak už jen dohrát zápas bez zranění, což se nám bohužel nepodařilo a odvezli jsme si tři zraněné klíčové hráče. Před důležitým zápasem v Třebíči nás to opravdu hodně zlobí.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Suchánek pro Deník

  So 10.04. |

  Táborský odchovanec Jakub Suchánek se aktuálně chystá na finále Chance ligy v barvách kladenských Rytířů. nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro Deník.

  Více...
 • Změny u žáků až od roku 2022

  Po 15.03. |

  Plánované novinky ve struktuře a fungování žákovského hokeje vejdou v platnost až od soutěžního ročníku 2022 - 2023. Rozhodl o tom výkonný výbor svazu.

  Více...
 • Svaz představil novinky u mládeže

  Čt 11.03. |

  Hokejový svaz prezentoval na čtvrteční tiskové konferenci svůj program „Český hokej 2025“, který zastřešuje řadu projektů a novinek ve fungování a struktuře mládežnického hokeje. 

  Více...
 • Jakub Šedivý na hokej.cz

  Út 02.03. |

  Web www.hokej.cz zveřejnil rozhovor s táborským odchovancem Jakubem Šedivým, který působí v liberecké organizaci, úspěšně sbírá seniorské ostruhy v barvách prvoligových Benátek nad Jizerou a zbrojí na MS hráčů do 18 let. 

  Více...
 • Fanoušci HCT, pomůžete?

  So 06.02. |

  Hokejový klub HC Tábor se obrací na své fanoušky s prosbou o zapůjčení fotografií, kde je na dresech viditelné logo z dob 1921 – 1956 (DSK Tábor, ČSSZ Tábor a TJ TATRAN Tábor). Kontakt: Pavel Kratochvíl, tel. 731 582 187. Předem velmi děkujeme za spolupráci a ochotu!  

Starší aktuality