MLADŠÍ DOROST: Z beznaděje u Vajgaru vyskočil maličký plamínek a popálil Bílé Tygry

29.09.2014 22:57, autor: Pavel Šácha

Výběr mladšího dorostu HC Tábor prožívá pořádně mrzutý vstup do sezony. Na konci tunelu, jehož další temnou části se stal čtvrteční zápas v Jindřichově Hradci, ovšem přece jen zablikalo malé světýlko. Svěřenci Reného Skalického a Milana Dančišina poprvé pocítili alespoň mírnou radost z bodového zisku, a to v duelu s favorizovaným „béčkem“ Bílých Tygrů z Liberce.

KLH Vajgar J. Hradec - HC Tábor

15:6 (6:1, 3:2, 6:3)

Čtvrtek, 25.9.2014 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Škoda (Prášek), Zavadil (Řezáč), Pištěk (Bouška, Vacula), Prášek (Pištěk), Řezáč (Himpan), Pištěk (Prášek, Bouška).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC Tábor - Bílí Tygři Liberec

2:3sn (2:2, 0:0, 0:0)

Neděle, 28.9.2014 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Škoda (Pištěk, Bouška), Adamec.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

René Skalický, trenér mladších dorostenců HC Tábor - k zápasu v Jindřichově Hradci: „Je třeba říct, že jsme jeli do Jindřichova Hradce ve skrytu duše pro tři body. Už na začátku zápasu ale přišlo rychlé vystřízlivění. Soupeř se trefil úplně ze všeho, a nám to tam naopak vůbec nepadalo. Hráli jsme naivní hokej na náhodu a domácí nás vyučovali v produktivitě. Hned po první třetině bylo prakticky po zápase. Znovu se projevila špatná mentalita kluků, a my teď musíme začít úplně od začátku.“ K zápasu s Libercem B: „Konečně máme první bod, ale mohli jsme získat klidně i všechny tři. Svým průběhem i co do počtu střel byl zápas naprosto vyrovnaný. Nás v něm vyloženě  podržel gólman Pavel Vokůrka zapůjčený z Českých Budějovic a kluky jakoby polil živou vodou. Tentokrát jsme se dokázali vyvarovat chyb, výborně pracovali obrana a vytvořili jsme si i spoustu šancí. Za to, jak hráči tentokrát bojovali a skutečně moc chtěli uspět, by si tři body zasloužili. Škoda druhého bodu v nájezdech, i tak ale věřím, že tenhle zápas kluky nakopne. Dokázali si, že umějí hrát i s druhým týmem tabulky.“  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřej Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality