MLADŠÍ DOROST: U Vajgaru zhasl poslední plamínek, v neděli ale srdce bojovníků zabušilo naplno

10.03.2014 23:30, autor: Pavel Šácha

Táborští mladší dorostenci odehráli v uplynulém týdnu dva těžké ligové zápasy. Ve čtvrtek museli na ledě jindřichohradeckého souseda po utkání smutně sklopit hlavy, zato v nedělním vystoupení přesvědčili všechny včetně kolínského lídra soutěže o tom, jak skvělou sezonu prožívají.

MLADŠÍ DOROST: U Vajgaru zhasl poslední plamínek, v neděli ale srdce bojovníků zabušilo naplno

KLH Vajgar J. Hradec - HC Tábor

6:4 (2:2, 0:1, 4:1)

Čtvrtek, 6.3.2014 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Jelínek, Buriánek, D. Veřtát, Kalaš.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil – Tesař, Stark, Vápeník, Duda, Drhovský, Bouška – Kalaš, Buriánek, Jelínek – Brabec, D. Veřtát, Šimánek – Hubáček, Syrovátka, Zavadil.

HC Tábor - SC Kolín

5:4 (1:2, 2:2, 2:0)

Neděle, 9.3.2014 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Kalaš 3, Jelínek, Buriánek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil – Tesař, Stark, Vápeník, Brabec, Duda – Kalaš, Buriánek, Jelínek – Hubáček, D. Veřtát, Šimánek – Bouška, Zavadil, Prášek.

René Skalický, trenér mladších dorostenců HC Tábor, po zápase v Jindřichově Hradci: „Odehráli jsme zápas jak přes kopírák podobný tomu předchozímu v Liberci. Na Hradec to navíc letos prostě neumíme. Za stavu 4:2 pro nás už nemůžeme utkání takhle pustit. Bohužel jsme naší nedisciplinovanostínabídli soupeři v posledních deseti minutách tři přesilovky a trestné střílení, a ten zápas otočil. Náš rozjetý stroj dostal v Liberci zkrat a bohužel se ho zatím nepodařilo nahodit. Kluci dřeli, makali, ale prostě to nelepilo. I takový je bohužel hokej. Na Kolín se pokusíme pořádně dobít baterky a doufám, že se pověstné štěstí zase vrátí k nám.“ Po zápase s Kolínem: „Tentokrát se kluci opravdu předvedli. Jistého postupujícího do extraligy porazili potřetí po sobě, navíc bez tří klíčových hráčů. Hrál se hokej nahoru dolů a oba brankáři se překonávali. Byli jsme lepším týmem, bohužel jsme vinou vlastních chyb tahali dvě třetiny za kratší konec.  Na poslední třetinu jsme postavili dvě úderné lajny a těchto deset borců v čele s brankářem Klestilem předvedlo úžasný výkon a připravili divákům nádherný zážitek. Obrovská vůle po vítězství a nezměrná bojovnost, v tom byl klíč našeho úspěchu a obratu. Nás trenéry těší, že jsme mohli být s kluky u toho. Prostě paráda!“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • MIlan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality