MLADŠÍ DOROST: U Vajgaru zhasl poslední plamínek, v neděli ale srdce bojovníků zabušilo naplno

10.03.2014 23:30, autor: Pavel Šácha

Táborští mladší dorostenci odehráli v uplynulém týdnu dva těžké ligové zápasy. Ve čtvrtek museli na ledě jindřichohradeckého souseda po utkání smutně sklopit hlavy, zato v nedělním vystoupení přesvědčili všechny včetně kolínského lídra soutěže o tom, jak skvělou sezonu prožívají.

MLADŠÍ DOROST: U Vajgaru zhasl poslední plamínek, v neděli ale srdce bojovníků zabušilo naplno

KLH Vajgar J. Hradec - HC Tábor

6:4 (2:2, 0:1, 4:1)

Čtvrtek, 6.3.2014 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Jelínek, Buriánek, D. Veřtát, Kalaš.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil – Tesař, Stark, Vápeník, Duda, Drhovský, Bouška – Kalaš, Buriánek, Jelínek – Brabec, D. Veřtát, Šimánek – Hubáček, Syrovátka, Zavadil.

HC Tábor - SC Kolín

5:4 (1:2, 2:2, 2:0)

Neděle, 9.3.2014 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Kalaš 3, Jelínek, Buriánek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil – Tesař, Stark, Vápeník, Brabec, Duda – Kalaš, Buriánek, Jelínek – Hubáček, D. Veřtát, Šimánek – Bouška, Zavadil, Prášek.

René Skalický, trenér mladších dorostenců HC Tábor, po zápase v Jindřichově Hradci: „Odehráli jsme zápas jak přes kopírák podobný tomu předchozímu v Liberci. Na Hradec to navíc letos prostě neumíme. Za stavu 4:2 pro nás už nemůžeme utkání takhle pustit. Bohužel jsme naší nedisciplinovanostínabídli soupeři v posledních deseti minutách tři přesilovky a trestné střílení, a ten zápas otočil. Náš rozjetý stroj dostal v Liberci zkrat a bohužel se ho zatím nepodařilo nahodit. Kluci dřeli, makali, ale prostě to nelepilo. I takový je bohužel hokej. Na Kolín se pokusíme pořádně dobít baterky a doufám, že se pověstné štěstí zase vrátí k nám.“ Po zápase s Kolínem: „Tentokrát se kluci opravdu předvedli. Jistého postupujícího do extraligy porazili potřetí po sobě, navíc bez tří klíčových hráčů. Hrál se hokej nahoru dolů a oba brankáři se překonávali. Byli jsme lepším týmem, bohužel jsme vinou vlastních chyb tahali dvě třetiny za kratší konec.  Na poslední třetinu jsme postavili dvě úderné lajny a těchto deset borců v čele s brankářem Klestilem předvedlo úžasný výkon a připravili divákům nádherný zážitek. Obrovská vůle po vítězství a nezměrná bojovnost, v tom byl klíč našeho úspěchu a obratu. Nás trenéry těší, že jsme mohli být s kluky u toho. Prostě paráda!“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Suchánek pro Deník

  So 10.04. |

  Táborský odchovanec Jakub Suchánek se aktuálně chystá na finále Chance ligy v barvách kladenských Rytířů. nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro Deník.

  Více...
 • Změny u žáků až od roku 2022

  Po 15.03. |

  Plánované novinky ve struktuře a fungování žákovského hokeje vejdou v platnost až od soutěžního ročníku 2022 - 2023. Rozhodl o tom výkonný výbor svazu.

  Více...
 • Svaz představil novinky u mládeže

  Čt 11.03. |

  Hokejový svaz prezentoval na čtvrteční tiskové konferenci svůj program „Český hokej 2025“, který zastřešuje řadu projektů a novinek ve fungování a struktuře mládežnického hokeje. 

  Více...
 • Jakub Šedivý na hokej.cz

  Út 02.03. |

  Web www.hokej.cz zveřejnil rozhovor s táborským odchovancem Jakubem Šedivým, který působí v liberecké organizaci, úspěšně sbírá seniorské ostruhy v barvách prvoligových Benátek nad Jizerou a zbrojí na MS hráčů do 18 let. 

  Více...
 • Fanoušci HCT, pomůžete?

  So 06.02. |

  Hokejový klub HC Tábor se obrací na své fanoušky s prosbou o zapůjčení fotografií, kde je na dresech viditelné logo z dob 1921 – 1956 (DSK Tábor, ČSSZ Tábor a TJ TATRAN Tábor). Kontakt: Pavel Kratochvíl, tel. 731 582 187. Předem velmi děkujeme za spolupráci a ochotu!  

Starší aktuality