MLADŠÍ DOROST: To byl nářez! Táborští deklasovali dosud neporaženého rivala

24.12.2017 13:09, autor: Pavel Šácha

Mužstvo mladšího dorostu HC Tábor dalo v pátek všem příznivcům táborského hokeje krásný vánoční dárek. V nadstavbovém domácím střetnutí uštědřilo devítibrankový výprask „béčku“ Motoru České Budějovice. Hostům, kteří všech dosavadních šestnáct zápasů v této sezoně vyhráli, nepomohl ani příliv posil z A-mužstva. V Táboře bohužel zanechal soupeř nejen tři body, ale také nechutný dojem z chování některých svých hráčů. Pro výrostky, kteří ve čtrnácti či patnácti letech strkají do rozhodčích a zasypávají je sprškou nadávek, nemohou být omluvou ani emoce; od trenérů by si určitě zasloužili pár výchovných pohlavků. Vrcholem všeho se staly rozkopnuté dveře jejich kabiny…

MLADŠÍ DOROST: To byl nářez! Táborští deklasovali dosud neporaženého rivala

HC Tábor - Motor ČB B

9:2 (0:1, 5:0, 4:1)

Pátek, 22.12.2017 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 21. Kundrát (Eremiáš, Janda), 23. Matoušek (Kovářík), 29. Kundrát (Nevšímal, Eremiáš), 31. Kofroň (Kovářík, Nevšímal), 32. Kundrát (Šťastný, Nevšímal), 47. Matoušek (Janda, Eremiáš), 52. Matoušek (Šrubař, Eremiáš), 54. Šrubař (Eremiáš), 57. Růžička (Sviták) - 12. Brouček (Kašpar, Dvořák), 48. Anderle (Masopust).

Rozhodčí: Urban - Deim, Maxa.   Vyloučení: 6:12   Využití: 3:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 43:33   Diváci: 90

HC TÁBOR: Machálek (Novák) – Kofroň, Slabý, Šrubař, Janda, Šťastný, Krch, Adamec - Kovářík, Berka, Matoušek, Eremiáš, Kundrát, Nevšímal, Růžička, Ent, Duda, Sviták.

MOTOR ČB B: Korytar – Hail, Punda, Dvořák, Dohnal, Jasečko, Kamír- Kašpar, Anderle, Masopust, Cháb, Kantor, Pouzar, Dub, Brouček, Michal, Březina.


René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor: „V první řadě bych chtěl klukům moc poděkovat za to, jak se zápasu zhostili. I přes dva hattricky našich střelců to byl obrovský kolektivní výkon celého mužstva. Pro nás trenéry je zápas s Českými Budějovicemi něco jako slavná derby pražských “S“. Výhra nad soupeřem s deseti hráči týmu, který o den dříve v extralize mladšího dorostu porazil Liberec, udělala krásnou tečku na konec kalendářního roku. Vítězství se ale nerodilo lehce. V první třetině byl soupeř lepší, lépe bruslil a zaslouženě vedl 1:0. O přestávce jsme si s klukama něco řekli a za dvanáct minut druhé třetiny to bylo 5:1. Soupeř se po našich prvních třech gólech úplně sesypal a svou nedisciplinovaností a dohady s rozhodčími nám konec zápasu úplně daroval. Poslední třetina už byla z naší strany exhibiční; prostě nám tam spadlo úplně všechno a výsledek hovoří za vše.  Radost mám hlavně z toho, že si kluci plnili taktické pokyny, budějovické 'rádobyhvězdy' k ničemu nepustili a úplně je vymazali. Byly to kroky, kterými se musíme v nadstavbě dál ubírat, a týmovým duchem s vůlí po vítězství jít za svým cílem. Ještě v euforii bych chtěl klukům ještě jednou poděkovat za krásný vánoční dárek. Dali ho nejen nám trenérům, ale doufám, že i sobě samým, rodičům a divákům. Zápas navíc zrovna viděl z 'V.I.P.ky' i celý A-tým. Musíme věřit v to, že jedině za tvrdou prací můžou být schované takové sladké odměny. Přeji všem krásné svátky. Do nového roku pak úspěšné dokončení sezony a splnění do ní vkládaných cílů, a hlavně to, aby se u všech hráčů HC Tábor obešla bez zranění.“  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.03. |

  Útočník HC Tábor Ondřej Šulek poskytl rozhovor oficiálnímu webu www.hokej.cz. 

  Více...
 • Jak je zimní stadion otevřený

  Pá 13.03. |

  Informace týkající se vyklizení šaten jednotlivých mužstev. zimní stadion bude otevřený v pátek 13. března do 16 hodin. O víkendu je zavřený a od pondělí 16. března až do odvolání bude mít otevřeno od 6 do 15 hodin. 

Starší aktuality