MLADŠÍ DOROST: Táborští zdolali souseda od Vajgaru, tečka za skvělou sezonou se podařila

24.03.2014 23:17, autor: Pavel Šácha

Táborští mladší dorostenci se rozloučili s letošní ligovou sezonou stylově. V posledním střetnutí elitní skupiny udolali silného rivala z Jindřichova Hradce a ukázali, že jim druhá příčka za Kolínem náleží plným právem. Po první třetině derby by si na ně přitom nikdo nevsadil ani zlámanou grešli…

HC Tábor - KLH Vajgar J. Hradec

4:3 (0:3, 3:0, 1:0)

Neděle, 23.3.2014 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Branky Tábora: Kalaš (Jelínek), Jelínek (Veřtát), Veřtát, Brabec (Kalaš).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil – Vápeník, Raiterman, Brabec, Duda, Stark – Kalaš, Buriánek, Jelínek – Hubáček, Veřtát, Šimánek – Zavadil, Řezáč, Prášek.

 René Skalický, trenér mladších dorostenců HC Tábor: „Potvrdilo se, že jsme po zápase v Jihlavě varovně vztyčili prst právem. Konec sezony už mají kluci v hlavách a první třetina, to byla opět ta stejná anarchie jako v Jihlavě. Musí nejdřív dostat pořádně přes prsty, aby začali hrát to, co umějí. Zápas jsme  po zásluze otočili, ale byl to boj. Jindřichův Hradec jsme letos konečně poprvé porazili a mám z toho opravdu radost, protože má neskutečně silný útok. I když při poměru střel na branku 56:16 by mělo být skóre přece jen jiné. V sezoně jsme skončili na druhém místě a myslím, že se nám vyloženě povedla. V srpnu bychom si na to ještě rozhodně nevsadili…"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Suchánek pro Deník

  So 10.04. |

  Táborský odchovanec Jakub Suchánek se aktuálně chystá na finále Chance ligy v barvách kladenských Rytířů. nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro Deník.

  Více...
 • Změny u žáků až od roku 2022

  Po 15.03. |

  Plánované novinky ve struktuře a fungování žákovského hokeje vejdou v platnost až od soutěžního ročníku 2022 - 2023. Rozhodl o tom výkonný výbor svazu.

  Více...
 • Svaz představil novinky u mládeže

  Čt 11.03. |

  Hokejový svaz prezentoval na čtvrteční tiskové konferenci svůj program „Český hokej 2025“, který zastřešuje řadu projektů a novinek ve fungování a struktuře mládežnického hokeje. 

  Více...
 • Jakub Šedivý na hokej.cz

  Út 02.03. |

  Web www.hokej.cz zveřejnil rozhovor s táborským odchovancem Jakubem Šedivým, který působí v liberecké organizaci, úspěšně sbírá seniorské ostruhy v barvách prvoligových Benátek nad Jizerou a zbrojí na MS hráčů do 18 let. 

  Více...
 • Fanoušci HCT, pomůžete?

  So 06.02. |

  Hokejový klub HC Tábor se obrací na své fanoušky s prosbou o zapůjčení fotografií, kde je na dresech viditelné logo z dob 1921 – 1956 (DSK Tábor, ČSSZ Tábor a TJ TATRAN Tábor). Kontakt: Pavel Kratochvíl, tel. 731 582 187. Předem velmi děkujeme za spolupráci a ochotu!  

Starší aktuality