MLADŠÍ DOROST: Táborští ovládli jihočeské derby, Vajgar shořel na produktivitě

05.12.2014 22:30, autor: Pavel Šácha

Letošní sezónní statistiky táborského mladšího dorostu jsou bohatší o další cenné tři body. Jejich obětí se tentokrát stali hráči ze sousedního Jindřichova Hradce.

MLADŠÍ DOROST: Táborští ovládli jihočeské derby, Vajgar shořel na produktivitě

HC Tábor - KLH Vajgar J. Hradec

7:2 (2:0, 3:1, 2:1)

Neděle, 30.11.2014 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Himpan (Řezáč), Řezáč (Pištěk), Harazin (Šafář), Pištěk (Řezáč), Himpan (Řezáč, Bouška), Prášek (Adamec), Řezáč (Pištěk).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Baloun – Štekr, Bouška, Vacula, Pánek, Šafář, Šedivý – Pištěk, Řezáč, Himpan – Prášek, Škoda, Harazin – Zavadil, Adamec, Bednář.

René Skalický, trenér mladších dorostenců HC Tábor: „Poprvé v sezoně jsme vyhráli vyšším rozdílem a dařilo se nám střelecky. Nutno však dodat, že výsledek mohl být úplně jiný, kdyby soupeř proměnil mraky svých šancí. V zápase jsme sice měli velkou optickou převahu, ale hráli jsme lehkovážně a nedisciplinovaně. Naštěstí nám spadlo do branky skoro všechno. Poprvé se na nás usmálo štěstí a mohli jsme zápas dohrát v klidném stavu a bez napětí. Rozhodně to ale nebyl výkon, za který se chválí. Sílu mužstva nám teď ukáže přetěžké utkání v Liberci.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřej Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality