MLADŠÍ DOROST: Táborští bojovníci vydřeli ligové vítězství i ve městě automobilů

12.01.2014 23:34, autor: Pavel Šácha

Mužstvo mladších dorostenců vložilo do skvostně zářící sezonní mozaiky další blyštivý kamínek. Na mladoboleslavském ledě sice dlouho bojovalo s vlastními herními neduhy, vůle a nezměrná touha po úspěchu byla však nakonec silnější. A patnácté vítězství v tomto ligovém ročníku je na světě…!

MLADŠÍ DOROST: Táborští bojovníci vydřeli ligové vítězství i ve městě automobilů

BK Mladá Boleslav - HC Tábor

3:5 (2:1, 1:3, 0:1)

Neděle, 12.1.2014 12:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Jelínek 3 (Jindra, Kalaš), Kalaš (Brabec), Brabec (Kalaš).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil - Tesař, Raiterman, Vápeník, Brabec, Duda, Stark - D. Veřtát, Buriánek, Jelínek - Kalaš, Jindra, Šimánek - Hubáček, Syrovátka, Prášek.

 René Skalický, trenér mladších dorostenců HC Tábor: „S Mladou Boleslaví jsme opět odehráli velice těžké utkání a uspěli v něm vysloveně silou vůle. Soupeř opět výborně bruslil a k ničemu nás nepouštěl. Navíc nám vázla kombinace a dělali jsme spoustu chyb. V polovině zápasu jsme zaslouženě prohrávali 1:3 a mohlo být i hůř.  Zlom nastal ke konci druhé třetiny, kdy kapitán Jelínek strhl celý tým k obratu svou vůlí po vítězství a buldočí silou dorvat do branky puk jakýmkoliv způsobem.  Všechny naše góly byly doslova vydřené, a právě toho si vážíme nejvíce. Pro kluky byl zápas určitě přínosný. Museli si sáhnout až na dno sil a ukázat i morálku, i když se zrovna v utkání herně nedaří.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřej Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality