MLADŠÍ DOROST: Táborští bojovníci byli dvě a půl minuty od bodové senzace na Slavii

30.09.2016 10:35, autor: Pavel Šácha

Tak tohle zabolí…! Táborští mladší dorostenci se ve čtvrtečním extraligovém střetnutí v Praze na Slavii natahovali po nesmírně cenném bodovém zisku. Jejich naděje na skvělý výsledek se ovšem zřítila do propasti v čase 57:35, kdy v oslabení po smyšleném faulu inkasovali druhý gól a odjeli domů s prázdnou. Nový útok na extraligové body mohou podniknout už v neděli od 14 hodin, kdy hostí Mladou Boleslav.

Slavia Praha - HC Tábor

2:1 (1:0, 0:1, 1:0)

Čtvrtek, 29.9.2016 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Lang (Přívozník, Petřík).

  Vyloučení: 3:4   Využití: 1:1   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Baloun (Bartoň) - Štekr, Šedivý, Pánek, Čížek, Volčík, Hubata, Pavlát - Komma, Chocholoušek, Knobloch - Přívozník, Lang, Petřík - Barták, Čech, Berka – Kovářík.

René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor: "Strašná, strašná, strašná škoda! Měli jsme rozehrané úžasné utkání a dvě minuty před koncem přišlo veškeré úsilí vniveč. Kluci jezdili po zadku nahoru, a dokonce jsme hráli i pěkný hokej. Dokázali jsme se vyvarovat i zbytečných vyloučení a vše směřovalo do prodloužení. K údivu nás všech se asi proto rozhodl jinak po celou dobu skvělý a nestranný rozhodčí pomoci soupeři a vymyslel si faul našeho beka. Takových zákroků byly v zápase desítky a nedovolené bránění ve skrumáži před bránou je nepochopitelné. V oslabení jsme pak vinou tří nedůrazných zákroků po sobě dostali gól a bylo po zápase. Naše power play už vyzněla do ztracena a jeli jsme domů s prázdnou. Znovu se ukázalo, že dokážeme s nejlepšími hrát, byť pod tlakem, a dobře bránit hvězdy soupeře, ale na tu koncovku prostě nemáme tu správnou sílu. Nutno ale upřímně dodat, že bez opět skvělého Kuby Balouna v brance bychom na takový výsledek vůbec nemohli pomýšlet. Přiváděl soupeře k zoufalství. Za kolektivní výkon ale musím celé mužstvo pochválit, protože takové zápasy ho budou posouvat herně nahoru.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.03. |

  Útočník HC Tábor Ondřej Šulek poskytl rozhovor oficiálnímu webu www.hokej.cz. 

  Více...
 • Jak je zimní stadion otevřený

  Pá 13.03. |

  Informace týkající se vyklizení šaten jednotlivých mužstev. zimní stadion bude otevřený v pátek 13. března do 16 hodin. O víkendu je zavřený a od pondělí 16. března až do odvolání bude mít otevřeno od 6 do 15 hodin. 

Starší aktuality