MLADŠÍ DOROST: Táborský tým se úspěchu nedočkal, od Komety fasoval doma jedenáct gólů

20.11.2016 19:45, autor: Pavel Šácha

Ne, a ne a ne… Čekání táborských mladíků na první ryzí extraligový úspěch se znovu protáhne. Po čtvrteční porážce v Mladé Boleslavi a vcelku solidním výkonu se jejich naděje upínala k domácímu duelu s předposlední brněnskou Kometou. Právě ten ovšem přinesl domácím barvám jen další velké zklamání.

BK Mladá Boleslav - HC Tábor

8:3 (2:0, 2:2, 4:1)

Čtvrtek, 17.11.2016 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Čech (Šedivý), Čech (Petřík, Šedivý), Petřík (Přívozník, Lang).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Vácha (52. Baloun) – Pavlát, Čížek, Volčík, Černošek, Pánek, Štekr, Šedivý – Slabý, Ledecký, Lang, Přívozník, Čech, Chocholoušek, Barták, Berka, Kovařík, Petřík.

HC Tábor - Kometa Brno

0:11 (0:2, 0:3, 0:5)

Neděle, 20.11.2016 13:30 - Dorost

 

Branky a nahrávky: -

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Baloun (40 Bartoň)- Volčík, Šedivý, Čížek, Pavlát, Černošek, Štekr - Barták, Chocholoušek, Ledecký – Čech, Přívozník, Petřík - Hubata, Lang, Pánek - Berka, Pauš, Slabý.

René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor – po utkání v Mladé Boleslavi:Do Boleslavi jsme odcestovali bez tří zraněných hráčů základní sestavy z utkání se Slavií, což bylo znát. Do branky šel poprvé od začátku mladý Vácha, a přestože zachytal výborně, zase to nestačilo. Dvě třetiny hrajeme hezký hokej nahoru dolů, dotáhneme se vždycky na rozdíl dvou gólů a nadechneme se k ataku, ale pak po hrubce inkasujeme. Těžko se po takovém výsledku říká, že jsme Mladou Boleslav po dvě třetiny zle trápili, když tu poslední úplně vypustíme. Hrálo se na hlavní aréně ŠkodaEnergo, tedy na velkém hřišti, a pro naše beky je vždy naprosto nadlidský úkol soupeře ubránit. Šanci na dobrý výsledek máme jen na úzkém kluzišti soupeřů, kde to mají naši obránci k bráně blíž.“ Po utkání s Kometou Brno: „Před zápasem jsem zkusil experiment s tím, že posílíme útok našimi nejlepšími beky, protože jediná Kometa má naopak mladé nezkušené beky. Snaha dostat soupeře pod tlak a dát víc gólů než soupeř se absolutně minula účinkem, a naopak jsme odešli s nulou… Dva naši nejagresivnější obránci byli sice i v útoku kupodivu nejlepší, ale po třech tutových šancích v začátku utkání jsme v první třetině zbytečně dvakrát inkasovali. Pak už jsme se z ledu úplně vytratili. Kometě jsme prvních pět gólů darovali úplně sami a v poslední třetině jsme snad ani nevystřelili na soupeřovu branku. Naše první obrana byla v tomto utkání absolutně trapná, ale nešlo to vůbec nikomu. Ta desítka je sice krutá, ale po takovém výkonu jsme si ji i zasloužili. Nejhorší je, že jsou někteří hráči skutečně přesvědčeni, že hrají dobře a chyby dělají jiní. Sebereflexe a pokora neexistuje.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • ROZHOVOR S TOMÁŠEM MATUŠÍKEM

  Pá 15.10. |

  Web hokej,cz přinesl rozhovor s trenérem táborského dorostu Tomášem Matušíkem na téma dosavadního účinkování jeho týmu v letošním ročníku extraligy.

  Více...
 • Jiří Severa míří do Havířova

  Čt 07.10. |

  Táborák Jiří Severa mění v rámci Chance ligy dres. Po více než čtyřech sezonách poctivých a kvalitních služeb pro Slovan ústí nad Labem se pětadvacetiletý útočník dohodl na spolupráci s Havířovem, kam odchází na hostování. Držme mu palce, ať je to povedené angažmá.

 • PŘEHLED ZMĚN PRAVIDEL

  St 15.09. |

  Na oficiálním webu Českého hokeje můžete nalézt přehled nejvýznamnějších změn pravidel pro nadcházející ročník 2021/2022, a to včetně jejich podrobného popisu a video ukázek některých situací..

  Více...
 • Vladimír Kýhos trenérem Děčína!

  St 25.08. |

  Zkušený kouč Vladimír Kýhos, který v sezoně 2010 - 2011 vedl tehdy prvoligový tým HC Tábor, se vrací k trénování. Jeho novým působištěm bude druholigový Děčín.

  Více...
 • Sudí v zápasech II. ligy zaplatí svaz

  Čt 05.08. |

  Druholigové kluby nebudou muset platit výdaje rozhodčím. Ty půjdou podle článku na www.hokej.cz v nadcházející sezoně za svazem. 

  Více...
Starší aktuality