MLADŠÍ DOROST: Skvěle! Spanilá jízda „Kohoutů“ si v lize porobila také Třebíč

18.11.2013 00:27, autor: Pavel Šácha

Mladší dorostenci táborského HC našli v sítu svých ligových výsledků další zlatý valounek. A tentokrát pořádně cenný –v nedělní urputné bitvě jim na vlastním ledě padla za oběť silná Horácká Slavie Třebíč, kterou tak vystřídali na druhé příčce tabulky.

MLADŠÍ DOROST: Skvěle! Spanilá jízda „Kohoutů“ si v lize porobila také Třebíč

Hor. Slavia Třebíč - HC Tábor

1:2 (0:0, 0:0, 1:2)

Neděle, 17.11.2013 12:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Jindra (Kalaš), Veřtát (Jelínek).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil – Tesař, Raiterman, Vápeník, Hubáček, Duda, Stark, Bouška – Veřtát, Buriánek, Jelínek – Kalaš, Jindra, Šimánek – Syrovátka, Šedivý, Prášek.

 René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor: „Důležité utkání na ledě Třebíče jsme zvládli na jedničku. Po dvou třetinách bez branek bylo jasné, že kdo dá gól, vyhraje. To se podařilo nám po skvělé spolupráci Kalaše s Jindrou. V přesilovce pak zvýšil Veřtát na rozdíl dvou gólů. V závěru hrál soupeř neustále v početní převaze pěti proti čtyřem, ale naštěstí jsme díky bravurnímu výkonu brankáře Klestila kapitulovali jen jednou. Kluci předvedli opravdu velký a bojovný výkon, a vítězství si zasloužili, protože byli lepším týmem. Právě takovéto zápasy dělají mužstvo mužstvem. Hráčům za to patří velký dík.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Suchánek pro Deník

  So 10.04. |

  Táborský odchovanec Jakub Suchánek se aktuálně chystá na finále Chance ligy v barvách kladenských Rytířů. nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro Deník.

  Více...
 • Změny u žáků až od roku 2022

  Po 15.03. |

  Plánované novinky ve struktuře a fungování žákovského hokeje vejdou v platnost až od soutěžního ročníku 2022 - 2023. Rozhodl o tom výkonný výbor svazu.

  Více...
 • Svaz představil novinky u mládeže

  Čt 11.03. |

  Hokejový svaz prezentoval na čtvrteční tiskové konferenci svůj program „Český hokej 2025“, který zastřešuje řadu projektů a novinek ve fungování a struktuře mládežnického hokeje. 

  Více...
 • Jakub Šedivý na hokej.cz

  Út 02.03. |

  Web www.hokej.cz zveřejnil rozhovor s táborským odchovancem Jakubem Šedivým, který působí v liberecké organizaci, úspěšně sbírá seniorské ostruhy v barvách prvoligových Benátek nad Jizerou a zbrojí na MS hráčů do 18 let. 

  Více...
 • Fanoušci HCT, pomůžete?

  So 06.02. |

  Hokejový klub HC Tábor se obrací na své fanoušky s prosbou o zapůjčení fotografií, kde je na dresech viditelné logo z dob 1921 – 1956 (DSK Tábor, ČSSZ Tábor a TJ TATRAN Tábor). Kontakt: Pavel Kratochvíl, tel. 731 582 187. Předem velmi děkujeme za spolupráci a ochotu!  

Starší aktuality