MLADŠÍ DOROST: První duel v ligové skupině o udržení táborští mladíci lehce zvládli

19.01.2015 18:20, autor: Pavel Šácha

Hráči mladšího dorosteneckého výběru vstoupili do nadstavbových ligových bojů přesvědčivým vítězstvím nad soupeřem z Benátek nad Jizerou. A domácí triumf mohl být nakonec ještě výraznější.

MLADŠÍ DOROST: První duel v ligové skupině o udržení táborští mladíci lehce zvládli

HC Tábor - HC Benátky n/J.

7:3 (3:1, 2:1, 2:1)

Neděle, 18.1.2015 13:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Prášek (Zavadil, Škoda), Harazin (Bednář, Kratochvíl), Řezáč (Pištěk), Pištěk (Šafář), Zavadil (Bouška, Prášek), Prášek (Řezáč, Škoda), Zavadil (Bouška).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš – Bouška, Adamec, Drhovský, Šafář, Vacula, Pánek – Pištěk, Řezáč, Himpan – Zavadil, Škoda, Prášek – Harazin, Bednář, Kratochvíl – Malý.

 René Skalický, trenér mladších dorostenců HC Tábor: „Z8pas se podobal tomu předchozímu proti Kolínu a na našich hráčích bylo patrné obrovské nasazení a přemíra snahy. Velký tlak jsem ale tentokrát dokázali zúročit i gólově, a to jsme ještě s mnoha dalšími šancemi naložili prachbídně. Naopak jsme nemohli být spokojeni s obrannou hrou jako takovou; útočníkům se nechtělo vracet a celé to bylo takové lehkovážné. Bohužel i takový výkon na soupeře stačil. Bude nyní těžké udržet kluky v daném rytmu. Aby hráli důrazně a pozorně, a aby je to zároveň i hokejově bavilo, navzájem si vyhověli a nehráli každý jen na sebe.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA NA WEBU

  Čt 07.07. |

  Druholigové A-mužstvo se v přípravě na novou sezonu potká se sedmi soupeři. Na kterého z nich jste nejvíce zvědaví? Hlasujte v anketě na základní straně tohoto webu.

 • Tomáš Matušík povede A-tým Písku

  Čt 16.06. |

  Klub IHC Králové Písek dnes oficiálně odtajnil jméno nového trenéra svého druholigového A-týmu. A pro táborské fanoušky se jedná o velmi pikantní záležitost - rivala od Otavy povede v nadcházející sezoně táborský kouč Tomáš Matušík, strůjce řady novodobých úspěchů A-mužstva kohoutů a v několika dosavadních sezonách lodivod extraligového dorostu HC Tábor. Popřejme sportovně Tomáši Matušíkovi v jeho novém působišti hodně štěstí.   

 • Co prozrazuje maska Ondřeje Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
Starší aktuality