MLADŠÍ DOROST: Povstání se (zatím) nekoná, táborský tým nadále inkasuje tvrdé direkty

18.10.2016 01:03, autor: Pavel Šácha

Další dvě vysoké porážky, další studijní materiál před nadcházejícím extraligovým programem. Táborští mladíci odehráli v minulém týdnu hned dva náročné duely nejvyšší soutěže. V prvním z nich se museli sklonit před královéhradeckým Mountfieldem, který táborský kouč označil za největšího favorita soutěže. O tři dny později se novic od Jordánu vypravil do Českých Budějovic, a také tam musel spolknout hladkou porážku.

HC Tábor - Mountfield HK

2:10 (0:4, 1:4, 1:2)

Čtvrtek, 13.10.2016 18:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Lang (Přívozník), Chocholoušek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Baloun (10. Vácha) - Pavlát, Šedivý, Pánek, Čížek, Volčík, Hubata, Černošek - Komma, Chocholoušek, Knobloch - Přívozník, Lang, Petřík - Kovářík, Čech, Berka – Matoušek.

Motor Č. Budějovice - HC Tábor

7:1 (4:0, 2:0, 1:1)

Neděle, 16.10.2016 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Komma.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Baloun (40.Bartoň) - Pavlát, Šedivý, Pánek, Čížek, Volčík, Hubata, Černošek - Komma, Chocholoušek, Knobloch - Přívozník, Lang, Petřík - Barták, Čech, Berka – Kovářík.

René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor – po utkání s Mountfieldem: „Utkání mělo naprosto jednoznačný průběh, a ani nemá cenu moc ho rozebírat. Tak kvalitní tým, jakým je Mountfield podle mého soudu vyhraje celou extraligu. My soupeři neustále uctivě koukali na záda. Kluci se sice snažili, ale hosté byli ve všech směrech rychlejší, důraznější a přesní ve střelbě. Jediným přínosem zápasu bylo, že se do hry dostali všichni naši hráči a okusili, jak chutná extraligový chlebíček.“ Po utkání v Českých Budějovicích: "Doufali jsme, že kluci  budou chtít odčinit debakl z prvního kola, leč úcta a respekt k soupeři byly tak veliké, že jsme předvedli jeden z nejhorších výkonů od začátku sezony. Začátek zápasu se pro nás přitom vyvíjel dobře a Motor nám nechával dost prostoru pro kombinaci. Tři laciné přesilovkové góly domácích nás ale srazily do kolen, a kluci najednou úplně přestali hrát a bruslit. Výsledkem toho byla hrůzná první třetina a ještě horší druhá. Třetí část už se jen dohrávala, Motor povolil, a my se i dostávali do vyložených šancí. Bohužel způsob, jakým jsem s nimi naložili, určuje ten obrovský rozdíl mezi námi a Motorem, a samozřejmě i skóre…“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tomáš Matušík povede A-tým Písku

  Čt 16.06. |

  Klub IHC Králové Písek dnes oficiálně odtajnil jméno nového trenéra svého druholigového A-týmu. A pro táborské fanoušky se jedná o velmi pikantní záležitost - rivala od Otavy povede v nadcházející sezoně táborský kouč Tomáš Matušík, strůjce řady novodobých úspěchů A-mužstva kohoutů a v několika dosavadních sezonách lodivod extraligového dorostu HC Tábor. Popřejme sportovně Tomáši Matušíkovi v jeho novém působišti hodně štěstí.   

 • Co prozrazuje maska Ondřeje Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
Starší aktuality