MLADŠÍ DOROST: Posbírali další zkušenosti, nikoliv ale body a chválu trenéra

17.03.2016 02:53, autor: Pavel Šácha

Mladší dorostenecký tým už má v kapse ligové prvenství, a tak využívá zbylé zápasy jako příležitost otestovat si mladé hráče. V zatím posledním dvojutkání to nepadlo na úrodnou půdu a Kohouti vyšli bodově naprázdno.

Motor Č. Budějovice - HC Tábor

2:1sn (1:0, 0:1, 0:0)

Pátek, 11.3.2016 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Přívozník.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Bláhová – Hubata, Volčík, Štekr, Kotounová, Čížek, Blafka – Lang, Přívozník, Bednář – Bouška, Malý, Pauš – Šilháb, Šedivý, Staněk.

HC Krkonoše - HC Tábor

11:2 (6:1, 3:0, 2:1)

Neděle, 13.3.2016 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Přívozník, Čížek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Stibal (Bartoň) – Štekr, Kotounová, Čížek, Blafka, Staněk, Šedivý – Lang, Přívozník, Knobloch – Bouška, Malý, Melichar – Šilháb, Pauš, Camrda.

René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor – po utkání v Českých Budějovicích: „V zápase dostali příležitost někteří hráči B-týmu, a hlavně v útoku to žalostně skřípalo. Obrana se proti bezzubému soupeři nemusela moc vytáhnout, a naši útočníci už se nevytáhli vůbec. Minimum střel na bránu, žádný tlak do branky, kde to bolí, a lajdácké zakončení, to byl hokej na obou stranách. Gól se nám podařilo vstřelit až tři minuty před koncem v přesilovce a v nájezdech jsme jen potvrdili svou střeleckou nemohoucnost. Přišlo mi, že si kluci přijeli zahrát, a ne vyhrát.“ 
 Po utkání v Krkonoších:  „Od soupeře jsme dostali nařezáno jak z hlediska výsledku, tak fyzicky. Ze začátku to přitom vůbec nevypadalo špatně, ale pak dal soupeř tři rychlé góly a kluci se sesypali. Nepodrželi nás gólmani, oslabená obrana tropila jednu hrubku za druhou a útočníci si nenahráli puk. Skóre tak narostlo až do závratné výše. Naši hráči se soupeře báli, všude byli o krok pozadu a v předbrankovém prostoru si Krkonoše dělaly, co chtěly. Nutno říci, že hráči soupeře ročníku 2000 hráli už v minulém zápase na hranici i za hranicí pravidel. Tehdy od nás dostali v plné sestavě nařezáno, a teď naše mladé vyloženě zastrašili. Oba víkendové zápasy nám ale jasně ukázaly, kdo by mohl příští rok hrát extraligu, a kdo ne. To radši nechám bez komentáře…“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • DOMINIK HAVELKA NA HOKEJ.CZ

  St 28.10. |

  Táborský obránce Dominik Havelka se nechal vyzpovídat serverem www.hokej.cz. O čem všem byla řeč.

  Více...
 • Radek Dvořák na hokej.cz

  Pá 25.09. |

  Jihočeský redaktor Ladislav Lhota vyzpovídal pro hokej.cz našeho nejúspěšnějšího odchovance a táborského patriota Radka Dvořáka. Co všechno v rozhovoru zaznělo?  

  Více...
 • První výsledky II. ligy sk. Jih

  So 19.09. |

  Kobra Praha - Klatovy 8:3 (Bříška 2, Tondr 2, Knesl, Mucha, Hlinka, Zídek - Přikryl, Hasman, Michel), Cheb - Příbram 2:8 (Prošek, Rubeš - Grubner 2, Dragoun 2, Kolouch, Kutlák, Řepík, Káník).

 • Extáborští Dominikové v Příbrami

  St 05.08. |

  Ve středečním přípravném utkání mezi druholigovými týmy IHC Králové Písek a HC Příbram (4:5) se v dresu vítězných Středočechů představili dva hráči, kteří v minulé sezoně hájili barvy Tábora. Do příbramské branky se postavil Dominik Šorf, v útoku hrál Dominik Řepík.        

 • Dorost do Třemošné nejel

  So 01.08. |

  Táborští dorostenci si musejí na svůj první přípravný duel počkat déle, než předpokládali. Na pátek plánovaný zápas v Třemošné se vinou uzavření tamního zimního stadionu neuskutečnil.

Starší aktuality