MLADŠÍ DOROST: Mladíci z Tábora řádili i na Vysočině, tentokrát to odnesl jihlavský B-tým

28.10.2013 01:19, autor: Pavel Šácha

Šest bodů a skóre 27:0 – takto galaktickou bilanci si odnesli mladší dorostenci HC Tábor ze dvou posledních ligových střetnutí. Vítězství 17:0 nad neškodným Znojmem z minulého týdne doprovodili svěřenci trenérů Tomáše Matušíka a Reného Skalického dalším dvouciferným triumfem. Tentokrát se narodil na ledě jihlavského B-mužstva. Táborští si tak upevnili roli suverénně neproduktivnějšího týmu skupiny Střed. Už podruhé v řadě mohla navíc táborské trenéry potěšit nula na kontě brankáře. V minulém týdnu si ji připsal Dominik Klestil, tentokrát se z ní radoval Karel Lekeš.

MLADŠÍ DOROST: Mladíci z Tábora řádili i na Vysočině, tentokrát to odnesl jihlavský B-tým

HC Dukla Jihlava "B" - HC Tábor

0:10 (0:2, 0:5,0:3)

Neděle, 27.10.2013 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Raiterman 2 (Buriánek, Jelínek), Buriánek 2 (Raiterman), Jelínek 2 (Buriánek 2), Kalaš 2 (Brabec, Tesař), Šimánek (Kalaš), Syrovátka (Raiterman).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš – Tesař, Raiterman, Vápeník, Brabec, Duda, Stark, Drhovský – Buriánek, Jelínek, Kalaš, Jindra, Šimánek, Syrovátka, Šedivý, Prášek, Zavadil.

René Skalický, trenér mladších dorostenců HC Tábor: „Zápas s dobře bruslícím soupeřem se klukům povedl po všech stránkách a my jako trenéři jsme maximálně spokojení. Útočníci se opět trefovali a výborně napadali, obránci se skvěle snažili o agresivní obranu až na hranici rizika, přesně tak, jak to po nich vyžadujeme. A to, co se jim v přemíře snahy nepovedlo a umožnilo šance soupeři, vychytal spolehlivý brankář Lekeš.  Deset gólů soupeři a nula na kontě gólmana, to je opravdu skvělý účet. Začínáme nabírat na obrátkách.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Suchánek pro Deník

  So 10.04. |

  Táborský odchovanec Jakub Suchánek se aktuálně chystá na finále Chance ligy v barvách kladenských Rytířů. nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro Deník.

  Více...
 • Změny u žáků až od roku 2022

  Po 15.03. |

  Plánované novinky ve struktuře a fungování žákovského hokeje vejdou v platnost až od soutěžního ročníku 2022 - 2023. Rozhodl o tom výkonný výbor svazu.

  Více...
 • Svaz představil novinky u mládeže

  Čt 11.03. |

  Hokejový svaz prezentoval na čtvrteční tiskové konferenci svůj program „Český hokej 2025“, který zastřešuje řadu projektů a novinek ve fungování a struktuře mládežnického hokeje. 

  Více...
 • Jakub Šedivý na hokej.cz

  Út 02.03. |

  Web www.hokej.cz zveřejnil rozhovor s táborským odchovancem Jakubem Šedivým, který působí v liberecké organizaci, úspěšně sbírá seniorské ostruhy v barvách prvoligových Benátek nad Jizerou a zbrojí na MS hráčů do 18 let. 

  Více...
 • Fanoušci HCT, pomůžete?

  So 06.02. |

  Hokejový klub HC Tábor se obrací na své fanoušky s prosbou o zapůjčení fotografií, kde je na dresech viditelné logo z dob 1921 – 1956 (DSK Tábor, ČSSZ Tábor a TJ TATRAN Tábor). Kontakt: Pavel Kratochvíl, tel. 731 582 187. Předem velmi děkujeme za spolupráci a ochotu!  

Starší aktuality