MLADŠÍ DOROST: Historie se opakovala, Jihlavští vyfasovali od Tábora desítku i v odvetě

09.01.2014 23:41, autor: Pavel Šácha

Mladší dorostenci HC Tábor prožili další příjemný ligový večer. Ve čtvrtečním střetnutí s jihlavským B-mužstvem si s chutí zastříleli a stejně jako v prvním vzájemném duelu na Horáckém stadionu uštědřili hráčům Dukly deset gólových úderů.

MLADŠÍ DOROST: Historie se opakovala, Jihlavští vyfasovali od Tábora desítku i v odvetě

HC Tábor - HC Dukla Jihlava "B"

10:0 (3:0, 4:0, 3:0)

Čtvrtek, 9.1.2014 12:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Kalaš 3 (Buriánek, Jelínek, Šimánek), Šimánek 3 (Jindra 2, Kalaš), Brabec (Jindra), Šedivý (Prášek), Hubáček, Jindra.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Sestava táborského týmu: Lekeš – Tesař, Raiterman, Vápeník, Brabec, Duda, Stark, Drhovský – Veřtát, Buriánek, Jelínek – Kalaš, Jindra, Šimánek – Hubáček, Šedivý, Prášek – Syrovátka, Řezáč, Zavadil.

 René Skalický, trenér mladších dorostenců HC Tábor: „V Jihlavě jsme dali soupeři desert gólů, a stejné přání se klukům i nám vyplnilo i tentokrát. Zápas jsme zvládli skvěle, mužstvo předvedlo výborný hokej a rychlým přístupem hosty prakticky k ničemu nepustili. V našem týmu excelovala druhá řada, která dala osm gólů, Ukázalo se, že s příchodem uzdraveného Petra Šimánka začala v téhle lajně zase fungovat chemie, která je pro hokej tak důležitá. První formaci jsme tentokrát pošetřili na nedělní zápas v Mladé Boleslavi, tak doufáme, že tam to bude zase její zápas. Jihlavě musíme popřát, aby se s námi dostala do finálové šestky, má dobrý tým a zaslouží si to.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Suchánek pro Deník

  So 10.04. |

  Táborský odchovanec Jakub Suchánek se aktuálně chystá na finále Chance ligy v barvách kladenských Rytířů. nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro Deník.

  Více...
 • Změny u žáků až od roku 2022

  Po 15.03. |

  Plánované novinky ve struktuře a fungování žákovského hokeje vejdou v platnost až od soutěžního ročníku 2022 - 2023. Rozhodl o tom výkonný výbor svazu.

  Více...
 • Svaz představil novinky u mládeže

  Čt 11.03. |

  Hokejový svaz prezentoval na čtvrteční tiskové konferenci svůj program „Český hokej 2025“, který zastřešuje řadu projektů a novinek ve fungování a struktuře mládežnického hokeje. 

  Více...
 • Jakub Šedivý na hokej.cz

  Út 02.03. |

  Web www.hokej.cz zveřejnil rozhovor s táborským odchovancem Jakubem Šedivým, který působí v liberecké organizaci, úspěšně sbírá seniorské ostruhy v barvách prvoligových Benátek nad Jizerou a zbrojí na MS hráčů do 18 let. 

  Více...
 • Fanoušci HCT, pomůžete?

  So 06.02. |

  Hokejový klub HC Tábor se obrací na své fanoušky s prosbou o zapůjčení fotografií, kde je na dresech viditelné logo z dob 1921 – 1956 (DSK Tábor, ČSSZ Tábor a TJ TATRAN Tábor). Kontakt: Pavel Kratochvíl, tel. 731 582 187. Předem velmi děkujeme za spolupráci a ochotu!  

Starší aktuality