MLADŠÍ DOROST: Dvě výhry 8:1 ve dvou dnech – táborský ligový lídr po pauze opět řádil

16.11.2015 23:36, autor: Pavel Šácha

Před táborskými mladším dorostenci vyvstal po reprezentační přestávce hodně náročný úkol v podobě dvou zápasů během dvou víkendových dnů. Svůj úkol přesto zvládli skvěle – v obou střetnutích zapsali na své ligové konto 8:1 a nadále pevně vládnou ligové skupině Střed. Úspěch A-mužstva na republikové scéně dochutila sladká výhra „béčka“ v Rokycanech.

HC Tábor - Dynamo Pardubice

8:1 (0:0, 4:0, 4:1)

Sobota, 14.11.2015 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Adamec (Šafář, Bednář), Masopust (Himpan), Řezáč (Šafář), Masopust (Himpan), Řezáč (Bednář), Bednář (Řezáč, Hubata), Bednář (Řezáč), Himpan (Masopust).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Baloun (40.Stibal) – Šafář, Hubata, Čížek, Štekr, Šedivý, Volčík – Lang, Řezáč, Bednář – Masopust, Adamec, Himpan – Přívozník, Komma, Kratochvíl – Petřík.

HC Krkonoše - HC Tábor

1:8 (1:1, 0:4, 0:3)

Neděle, 15.11.2015 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Adamec (Bednář, Řezáč), Řezáč (Hubata), Petřík (Himpan, Masopust), Bednář (Řezáč, Lang), Řezáč (Bednář), Bednář (Lang), Himpan (Masopust), Řezáč.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Baloun (Bláhová) – Šafář, Hubata, Čížek, Štekr, Šedivý, Volčík, Černošek – Lang, Řezáč, Bednář – Masopust, Adamec, Himpan – Přívozník, Komma, Kratochvíl – Petřík.

Krajská liga


HC ROKYCANY – HC TÁBOR B 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)

Branky Tábora B: Kotounová, Berka, Blafka (Malý), Kotounová (Dančišin).  
 Sestava táborského týmu: Bláhová (30. Kobera) – Kotounová, Blafka, Šedivý, Černošek, Pavlát, Dančišin – Domin, Malý, Pauš – Melichar, Barda, Bouška – Staněk, Berka, Jelínek.

René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor: „Máme za sebou skvělý víkend s devíti body na kontě. V minulém týdnu jsme dobili baterky tvrdým tréninkem, který přinesl ovoce v podobě dvou vítězných zápasů A-týmu, které byly jako přes kopírák. Jak Pardubice, tak Krkonoše nám byly v první třetině více než důstojným soupeřem a zle nám zatápěly. Hrálo se v úžasném tempu nahoru dolů s množstvím šancí a my jme mohli být rádi za remízu. Od druhé třetiny jsme však v obou případech nastavili stejné obrátky, kterých se už oba soupeři nezvládli držet a výsledkem toho byla vždy čtyřgólová třetina. Poslední část už se v obou případech dohrávala naprosto v naší režii a chvílemi to byla i exhibice. Nezbývá než klukům poděkovat za trpělivost a obrovskou vůli, kterou dokázali v pravý čas zápasy zlomit. Zvlášť to platilo ve vyloženě vyhecovaném utkání ve Dvoře Králové, kdy byl výsledek ještě v půlce zápasu nerozhodný 1:1. Dařilo se i B-týmu, který bez všech pendlů z 'áčka' a s třemi osmáky dokázal porazit Rokycany.  Vyzdvihnout je třeba hlavně výkon reprezentantky do 15 let Aničky Kotounové, která se jako obránce herně velice zvedá, a vůbec celý kolektivní výkon našich mladých pušek.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Kohouti měli v sobotu volno. A co soupeři?

  So 30.09. |

  Výsledky 3. kola druholigové skupiny Západ: Cheb – Benátky nad Jizerou 3:1, Písek – Kralupy nad Vltavou 2:3, Mostečtí Lvi – Ústí nad Labem 8:4, Kobra Praha – Vrchlabí 4:6, Řisuty – Hronov 1:7, Příbram – Letňany 4:3 po prodl., Děčín – Chomutov 4:8.

  Více...
 • Novinky na prahu nové sezony 2. ligy

  St 20.09. |

  Ještě před startem druholigových bojů byla odtajněna řada zajímavých informací týkající se třetí nejvyšší soutěže. Novinky by měly napomoci vyššímu zájmu o druhou ligu a zvýšení její prestiže. 

  Více...
 • Cheb hostí už v sobotu 16. září Chomutov

  Pá 15.09. |

  Nový ročník druhé hokejové ligy odstartuje oproti původnímu plánu už v sobotu 16. září. Právě na tento den je totiž naplánována předehrávka šestého kola skupiny Západ, ve které Stadion Cheb přivítá na svém stadionu Piráty z Chomutova. Utkání začne v 18 hodin. 

  Více...
 • Kohouti u triumfu Spartaku

  Ne 10.09. |

  Na soběslavském zimním stadionu se hrál v sobotu další ročník Memoriálu Pavla Háka. V dresu domácího Spartaku, který po hladké finálové výhře nad veselským rivalem oslavil prvenství, se představili i tři členové táborského druholigového kádru: brankář Michal Novák, obránce Adam Čížek a útočník Jan Duda.    

  Více...
 • Táborští skórovali za Soběslav

  Ne 27.08. |

  Do nedělního přípravného zápasu mezi Spartakem Soběslav a veselskou Lokomotivou zasáhli i dva členové aktuálního druholigového kádru Tábora Adam Čížek a Jan Duda. Oba hráči, kteří mají do Soběslavi vyřízené střídavé starty, se v utkání zapsali mezi střelce, a přispěli tak k jednoznačné výhře domácího týmu v poměru 8:1.           

Starší aktuality