MLADŠÍ DOROST: Dvě výhry 8:1 ve dvou dnech – táborský ligový lídr po pauze opět řádil

16.11.2015 23:36, autor: Pavel Šácha

Před táborskými mladším dorostenci vyvstal po reprezentační přestávce hodně náročný úkol v podobě dvou zápasů během dvou víkendových dnů. Svůj úkol přesto zvládli skvěle – v obou střetnutích zapsali na své ligové konto 8:1 a nadále pevně vládnou ligové skupině Střed. Úspěch A-mužstva na republikové scéně dochutila sladká výhra „béčka“ v Rokycanech.

HC Tábor - Dynamo Pardubice

8:1 (0:0, 4:0, 4:1)

Sobota, 14.11.2015 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Adamec (Šafář, Bednář), Masopust (Himpan), Řezáč (Šafář), Masopust (Himpan), Řezáč (Bednář), Bednář (Řezáč, Hubata), Bednář (Řezáč), Himpan (Masopust).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Baloun (40.Stibal) – Šafář, Hubata, Čížek, Štekr, Šedivý, Volčík – Lang, Řezáč, Bednář – Masopust, Adamec, Himpan – Přívozník, Komma, Kratochvíl – Petřík.

HC Krkonoše - HC Tábor

1:8 (1:1, 0:4, 0:3)

Neděle, 15.11.2015 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Adamec (Bednář, Řezáč), Řezáč (Hubata), Petřík (Himpan, Masopust), Bednář (Řezáč, Lang), Řezáč (Bednář), Bednář (Lang), Himpan (Masopust), Řezáč.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Baloun (Bláhová) – Šafář, Hubata, Čížek, Štekr, Šedivý, Volčík, Černošek – Lang, Řezáč, Bednář – Masopust, Adamec, Himpan – Přívozník, Komma, Kratochvíl – Petřík.

Krajská liga


HC ROKYCANY – HC TÁBOR B 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)

Branky Tábora B: Kotounová, Berka, Blafka (Malý), Kotounová (Dančišin).  
 Sestava táborského týmu: Bláhová (30. Kobera) – Kotounová, Blafka, Šedivý, Černošek, Pavlát, Dančišin – Domin, Malý, Pauš – Melichar, Barda, Bouška – Staněk, Berka, Jelínek.

René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor: „Máme za sebou skvělý víkend s devíti body na kontě. V minulém týdnu jsme dobili baterky tvrdým tréninkem, který přinesl ovoce v podobě dvou vítězných zápasů A-týmu, které byly jako přes kopírák. Jak Pardubice, tak Krkonoše nám byly v první třetině více než důstojným soupeřem a zle nám zatápěly. Hrálo se v úžasném tempu nahoru dolů s množstvím šancí a my jme mohli být rádi za remízu. Od druhé třetiny jsme však v obou případech nastavili stejné obrátky, kterých se už oba soupeři nezvládli držet a výsledkem toho byla vždy čtyřgólová třetina. Poslední část už se v obou případech dohrávala naprosto v naší režii a chvílemi to byla i exhibice. Nezbývá než klukům poděkovat za trpělivost a obrovskou vůli, kterou dokázali v pravý čas zápasy zlomit. Zvlášť to platilo ve vyloženě vyhecovaném utkání ve Dvoře Králové, kdy byl výsledek ještě v půlce zápasu nerozhodný 1:1. Dařilo se i B-týmu, který bez všech pendlů z 'áčka' a s třemi osmáky dokázal porazit Rokycany.  Vyzdvihnout je třeba hlavně výkon reprezentantky do 15 let Aničky Kotounové, která se jako obránce herně velice zvedá, a vůbec celý kolektivní výkon našich mladých pušek.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Radek Dvořák na hokej.cz

  Pá 25.09. |

  Jihočeský redaktor Ladislav Lhota vyzpovídal pro hokej.cz našeho nejúspěšnějšího odchovance a táborského patriota Radka Dvořáka. Co všechno v rozhovoru zaznělo?  

  Více...
 • První výsledky II. ligy sk. Jih

  So 19.09. |

  Kobra Praha - Klatovy 8:3 (Bříška 2, Tondr 2, Knesl, Mucha, Hlinka, Zídek - Přikryl, Hasman, Michel), Cheb - Příbram 2:8 (Prošek, Rubeš - Grubner 2, Dragoun 2, Kolouch, Kutlák, Řepík, Káník).

 • Extáborští Dominikové v Příbrami

  St 05.08. |

  Ve středečním přípravném utkání mezi druholigovými týmy IHC Králové Písek a HC Příbram (4:5) se v dresu vítězných Středočechů představili dva hráči, kteří v minulé sezoně hájili barvy Tábora. Do příbramské branky se postavil Dominik Šorf, v útoku hrál Dominik Řepík.        

 • Dorost do Třemošné nejel

  So 01.08. |

  Táborští dorostenci si musejí na svůj první přípravný duel počkat déle, než předpokládali. Na pátek plánovaný zápas v Třemošné se vinou uzavření tamního zimního stadionu neuskutečnil.

 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

Starší aktuality