MLADŠÍ DOROST: Domácí „divočina“ protáhla vítězné tažení, za ní ale bliká varovný vykřičník

25.11.2013 23:07, autor: Pavel Šácha

Táborští mladší dorostenci mají za sebou další vítězné ligové vystoupení. Tentokrát vyválčili očekávané body v duelu s mužstvem HC Krkonoše, do spokojenosti měli ale tentokrát trenéři Tomáš Matušík a René Skalický hodně daleko. A není divu…

MLADŠÍ DOROST: Domácí „divočina“ protáhla vítězné tažení, za ní ale bliká varovný vykřičník

HC Tábor - HC Krkonoše

10:7 (2:3, 4:1, 4:3)

Neděle, 24.11.2013 12:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Kalaš 3 (Šimánek 2), Jelínek 2 (Veřtát 2), Veřtát (Jelínek), Stark (Kalaš, Prášek), Brabec (Kalaš, Hubáček), Tesař, Buriánek (Tesař).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš – Tesař, Raiterman, Vápeník, Brabec, Duda, Stark, Drhovský – Veřtát, Buriánek, Jelínek – Hubáček, Kalaš, Šimánek – Syrovátka, Šedivý, Prášek – Zavadil.

René Skalický, trenér mladších dorostenců HC Tábor: „Z naší strany to rozhodně nebylo dobré utkání. Takového soupeře jsme měli bez problémů přehrát, ale nakonec jsme se po celý zápas strachovali o výsledek. Útočníci i obránci sice dle našich pokynů útočili a důsledně napadali na hranici rizika, ale obranná fáze byla od všech žalostná.  Hráči se uspokojili výsledky a postavením v tabulce, a přestávají bránit. To se nám nesmí stávat ani s mužstvy ze spodní části tabulky. Sedm gólů v naší sítí je odstrašující vizitkou, a doufám, že i pořádným varováním. Teď nás totiž čeká nejdůležitější utkání sezony na ledě doposud neporaženého Kolína.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Suchánek pro Deník

  So 10.04. |

  Táborský odchovanec Jakub Suchánek se aktuálně chystá na finále Chance ligy v barvách kladenských Rytířů. nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro Deník.

  Více...
 • Změny u žáků až od roku 2022

  Po 15.03. |

  Plánované novinky ve struktuře a fungování žákovského hokeje vejdou v platnost až od soutěžního ročníku 2022 - 2023. Rozhodl o tom výkonný výbor svazu.

  Více...
 • Svaz představil novinky u mládeže

  Čt 11.03. |

  Hokejový svaz prezentoval na čtvrteční tiskové konferenci svůj program „Český hokej 2025“, který zastřešuje řadu projektů a novinek ve fungování a struktuře mládežnického hokeje. 

  Více...
 • Jakub Šedivý na hokej.cz

  Út 02.03. |

  Web www.hokej.cz zveřejnil rozhovor s táborským odchovancem Jakubem Šedivým, který působí v liberecké organizaci, úspěšně sbírá seniorské ostruhy v barvách prvoligových Benátek nad Jizerou a zbrojí na MS hráčů do 18 let. 

  Více...
 • Fanoušci HCT, pomůžete?

  So 06.02. |

  Hokejový klub HC Tábor se obrací na své fanoušky s prosbou o zapůjčení fotografií, kde je na dresech viditelné logo z dob 1921 – 1956 (DSK Tábor, ČSSZ Tábor a TJ TATRAN Tábor). Kontakt: Pavel Kratochvíl, tel. 731 582 187. Předem velmi děkujeme za spolupráci a ochotu!  

Starší aktuality