Letošní rok se nese v šatně druholigových Kohoutů ve znamení třicítky

26.06.2017 01:30, autor: Pavel Šácha

Opravdu dobrý ročník…! Pro soudobé účinkování táborského druholigového týmu sehrál poměrně významnou roli rok 1987. Díky tomu se letos slaví a slaví…

Právě v letošním roce dovršili či dovrší věk třiceti let hráči, kamarádi a parťáci, kteří se tučným písmem zapsali pod poslední úspěšné sezony táborské hokejové družiny. Už v únoru oslavil třicáté narozeniny útočník Jakub Krätzer. Další třicátníky z týmu od sebe dělí jen tři dny – 20. června 1987 se narodil kapitán týmu Jakub Matušík, v pátek 23. června prožil své jubileum obránce Jan Kanov. Všem samozřejmě přejeme hodně štěstí, zdraví a spokojenosti.

 A pokračujme ještě… Další reprezentant tohoto silného ročníku Radek Pechánek se své oslavy třicátých narozenin dočká 26. prosince. Už předtím – 3. listopadu – navíc dovrší třicítku Vladimír Kýhos, který oblékal dres Kohoutů v uplynulém soutěžním ročníku.             

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jiří Severa v přípravě Ústí

  Po 24.07. |

  Vytáhlý táborský forvard Jiří Severa, který absolvoval s Kohouty celý letní dril, zkouší své štěstí v přípravě prvoligového Ústí nad Labem. Na zahajovacím tréninku Slovanu se objevil spolu s dalšími čtyřiatřiceti hokejisty; někteří z nich mají své místo v kádru Severočechů jisté, jiní o něj budou bojovat. 

 • Finále první fáze přípravy

  Po 26.06. |

  V tomto týdnu vyvrcholí program suché přípravy mužů HC Tábor. V nejbližších dnech přineseme nové informace z dění v mužstvu během tohoto období. 

 • Aleš Totter povede Letňany

  Út 13.06. |

  Mezi druholigovou společností se v novém ročníku představí také Letci z pražských Letňan. Ti už také mají dispečera, který by je měl nástrahami premiérové sezony ve třetí nejvyšší soutěži provést. Podle zprávy na webu Letňan jsou Pražané domluveni s Alešem Totterem, kterého si táborští fandové pamatují především z nedávného působení v Havlíčkově Brodě. Od ambiciózních Bruslařů se zkušený kouč v minulé sezoně přestěhoval do Mostu, pro který se nakonec marně snažil zachránit WSM ligu. 

 • Kouč Mazanec je v Německu

  Pá 09.06. |

  Ještě předtím, než se vynořila zpráva o konci Vajgaru Jindřichův Hradec ve druhé lize, změnil jeho kouč Milan Mazanec působiště. Zkušený lodivod, který strávil v minulosti i jednu sezonu na střídačce HC Tábor, se chopil trenérského kormidla v týmu 1. EV Weiden. Tamní Modří ďáblové působí v Oberlize Süd, tedy ve třetí nejvyšší německé soutěži. Pro padesátiletého stratéga je to po pětiletém působení v rakouském Zell am See druhá zahraniční štace.   

 • Novinka nad ledovou plochou

  St 31.05. |

  Fanoušci táborského hokeje i další návštěvníci zimního stadionu se mohou těšit na novinku týkající se kostky nad ledovou plochou. 

  Více...
Starší aktuality