Kohouty v létě prověří i prvoligový novic z Kolína, znojemští Orli či Havlíčkův Brod

12.06.2020 21:29, autor: Pavel Šácha

Táborští hokejisté už z velké části znají svůj letní zápasový program, v jehož rámci budou ladit formu na nadcházející druholigový ročník. A příprava to bude víc než atraktivní…

Kohouty v létě prověří i prvoligový novic z Kolína, znojemští Orli či Havlíčkův Brod


Ještě před pár dny se zdál být seznam přípravných střetnutí definitivní a konečný, ale nezvykle posunutý start soutěže (v sobotu 19. září) nutí kohouty rozšířit plány.
 „S tak pozdním začátkem jsme nepočítali,“ přiznal trenér táborského týmu Arpád Györi. „Ještě proto řešíme další soupeře na září, protože prodleva mezi posledním původně plánovaným zápasem v přípravě a prvním mistrákem by byla příliš dlouhá,“ dodal s tím, že stejného důvodu Táborští zvažují i pozdnější nástup na led.

Současný výčet přípravných utkání je pestrý i atraktivní zároveň. Dvakrát změří táborské mužstvo síly s prvoligovým nováčkem z Kolína. Po dvou střetnutích sehraje i s tradičním rivalem z Havlíčkova Brodu a s Orly Zmojmo, kteří ještě v uplynulé sezoně válčili v mezinárodní EBEL lize a s mimořádně nabitým kádrem budou nejžhavějším kandidátem na postup do Chance ligy. Na konci srpna se parta od Jordánu vypraví k „dlužnému“ zápasu do Dvora Králové a o dva dny později se představí také na ledě partnerského týmu Škody Plzeň v Klatovech. A jak už bylo avizováno, v průběhu září přibudou k těmto osmi naplánovaným utkáním ještě další zatím nepotvrzené položky.
 „Odehráli bychom je rádi ve středečním a sobotním termínu, abychom už najeli na obvyklý sezónní režim,“ poznamenal Arpád Györi.

Aktuální plán přípravných zápasů

Čtvrtek 6. srpna: BK Havlíčkův Brod – HC Tábor.
Úterý 11. srpna: HC Tábor – SC Kolín (18.00).
Čtvrtek 13. srpna: Orli Znojmo – HC Tábor.
Úterý 18. srpna: SC Kolín – HC Tábor.
Čtvrtek 20. srpna: HC Tábor – BK Havlíčkův Brod (18.00).
Úterý 25. srpna: Rodos Dvůr králové – HC Tábor.
Čtvrtek 27. srpna: HC Klatovy – HC Tábor.
Pátek 4. září: HC Tábor – Orli Znojmo (18.00).               

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality