Kohouti zahájí společný dril, A-tým otevře sedmitýdenní cyklus v pondělí 18. května

09.05.2020 23:39, autor: Pavel Šácha

Postupné rozvolňování tuzemských opatření v boji s koronavirem se promítlo i do plánů přípravy táborských hokejistů. V pondělí 11. května se chystají napsat její první kapitolu mládežnické klubové výběry, o týden později by měl odstartovat společný tréninkový cyklus druholigového A-mužstva.

Kohouti zahájí společný dril, A-tým otevře sedmitýdenní cyklus v pondělí 18. května


Právě na třetí květnové pondělí se chystá trenér mužů HC Tábor Arpád Györi sezvat své ovečky k první tréninkové jednotce. Někteří z mladých domácích hráčů mohou už v předešlém týdnu využít přípravy s juniorským výběrem.
 „Všechno ještě dolaďujeme, ale máme v plánu trénovat sedm týdnů, tedy od pondělí 18. května do pátku 3. července,“ potvrdil kouč kohoutů. „Ještě se rozhodneme, zda se budeme scházet třikrát nebo čtyřikrát do týdne; tomu přizpůsobíme intenzitu a náplň jednotlivých tréninků,“ dodal Arpád Györi s tím, že se svým týmem pochopitelně bude dbát všech platných nařízení spojených s aktuální situací.   

Přípravu v Táboře by měla absolvovat značná část uvažovaného kádru, případné trvalé či občasné výjimky budou řešit trenéři s hráči individuálně. Další zprávy z dění kolem druholigového “áčka“ přineseme v průběhu příštího týdne.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality