Kohouti si odkroutili první týden na ledě, náplň tréninků je tradičně ostře kořeněná

13.08.2017 00:37, autor: Pavel Šácha

Druholigoví táborští hokejisté odkrojili ze svého prázdninového programu první ledový týden. V úterý si ve svém kalendáři odškrtnou i první zápasovou položku, to když si to na domácím stadionu rozdají s Kolínem.

Kohouti si odkroutili první týden na ledě, náplň tréninků je tradičně ostře kořeněná


Zahajovací týden na nové ploše zimního stadionu vyplnila tradiční tučná porce dřiny. S tím se ovšem v plánech táborských trenérů samozřejmě počítalo.
 „Kluci absolvují dávky, které jsou hodně náročné,“ potvrzuje jeden z lodivodů modro-bílé družiny Arpád Györi. „Jednotky na ledě doplňuje posilovna, dvakrát jsme navíc měli intenzivní dělený trénink na dvě poloviny, respektive samostatně útočníci a obránci. Únava se v těch prvních týdnech nakumuluje, což je pochopitelné,“ dodává kouč Kohoutů.

 V přípravě už trenéři uvítali i rekonvalescenta Martina Havrana, který se zvolna vrací do procesu po zranění z konce minulé sezony. Z ostatních členů současného kádru zůstává mimo dění na ledě pouze brankář David Novák, jenž se zotavuje z nedávného „suchého“ zranění.

 Úterní zápasová prověrka proti kolínským Kozlům zapadne do rámce přípravného cyklu. „Určitou představu o sestavě budeme dolaďovat v pondělí,“ poznamenal Arpád Györi k blížícímu se utkání, které se hraje od 18 hodin. Bližší informace k němu přineseme v samostatném článku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dorostenci vyšli v pátek naprázdno

  So 16.12. |

  Dorostenecké týmy HC Tábor nebudou na své páteční nadstabové zápasy vzpomínat v dobrém. Mladší výběr doma podlehl B-týmu Pardubic 2:4, starší si přivezl dvouciferný příděl z Kadaně, kde prohrál 5:11.

 • Ve II. lize bez Mostu, tudíž i bez sestupu

  St 13.12. |

  Druholigová skupina Západ je chudší o jedno mužstvo. Své trápení v soutěži předčasně ukončil klub HC Most, který nastupoval ke svým zápasům na zimním stadionu ve Slaném. V současnosti už je znám verdikt svazové aportovně-technické komise. Celek HC Most je brán jako sestupující tým a březnové boje o záchranu v republikové soutěži se proto neuskuteční. 

  Více...
 • J. Suchánek a L. Květoň v přípravě HCT

  Út 12.12. |

  Na pondělním tréninku druholigového A-mužstva se trenérovi Tomáši Matušíkovi hlásili dva velmi zajímaví „novicové“. Zhruba osmdesátiminutovou jednotku si s týmem střihli obránce Jakub Suchánek a útočník Lukáš Květoň, dva ostřílení táborští odchovanci, kteří momentálně hájí barvy Dukly Jihlava, resp. Motoru České Budějovice. K lítosti táborských koučů i fanoušků se ovšem skutečně jednalo jen o jednu tréninkovou epizodu. Přítomnost obou mužů v zápasovém dresu Kohoutů zůstává alespoň prozatím jen vysněnou vizí…        

 • Vítězné derby v hledáčku fotografky

  Po 11.12. |

  Snímky Hanky Grundové vrátí ještě jednou táborské hokejové fandy do víru úspěšného sobotního derby na píseckém ledě.

  Více...
 • Fotoohlédnutí za Pelhřimovem

  Pá 08.12. |

  Na web HC Tábor přibyla obsáhlá fotogalerie Hanky Grundové a Tomáše Danka. Mapuje průběh a atmosféru středečnho utkání HC Tábor proti Ledním Medvědům z Pelhřimova.  

  Více...
Starší aktuality