Kohouti si odkroutili první týden na ledě, náplň tréninků je tradičně ostře kořeněná

13.08.2017 00:37, autor: Pavel Šácha

Druholigoví táborští hokejisté odkrojili ze svého prázdninového programu první ledový týden. V úterý si ve svém kalendáři odškrtnou i první zápasovou položku, to když si to na domácím stadionu rozdají s Kolínem.

Kohouti si odkroutili první týden na ledě, náplň tréninků je tradičně ostře kořeněná


Zahajovací týden na nové ploše zimního stadionu vyplnila tradiční tučná porce dřiny. S tím se ovšem v plánech táborských trenérů samozřejmě počítalo.
 „Kluci absolvují dávky, které jsou hodně náročné,“ potvrzuje jeden z lodivodů modro-bílé družiny Arpád Györi. „Jednotky na ledě doplňuje posilovna, dvakrát jsme navíc měli intenzivní dělený trénink na dvě poloviny, respektive samostatně útočníci a obránci. Únava se v těch prvních týdnech nakumuluje, což je pochopitelné,“ dodává kouč Kohoutů.

 V přípravě už trenéři uvítali i rekonvalescenta Martina Havrana, který se zvolna vrací do procesu po zranění z konce minulé sezony. Z ostatních členů současného kádru zůstává mimo dění na ledě pouze brankář David Novák, jenž se zotavuje z nedávného „suchého“ zranění.

 Úterní zápasová prověrka proti kolínským Kozlům zapadne do rámce přípravného cyklu. „Určitou představu o sestavě budeme dolaďovat v pondělí,“ poznamenal Arpád Györi k blížícímu se utkání, které se hraje od 18 hodin. Bližší informace k němu přineseme v samostatném článku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Bohatá fotogalerie z první přípravy

  St 16.08. |

  Hlavní panel webu a sekce Fotogalerie servíruje fanouškům snímky z úterního zahajovacího střentutí proti Kolínu.  

  Více...
 • Krasobruslařky jdou na to!

  So 12.08. |

  V následujícím týdnu si užijí první sezónní okamžiky na táborské ledové ploše také členky Kraso HC Tábor. Trénovat budou dvoufázově každý den od pondělí do pátku, vždy od 6.30 do 8.30 hodin a od 11.30 do 12.30 hodin. 

 • Jiří Severa v přípravě Ústí

  Po 24.07. |

  Vytáhlý táborský forvard Jiří Severa, který absolvoval s Kohouty celý letní dril, zkouší své štěstí v přípravě prvoligového Ústí nad Labem. Na zahajovacím tréninku Slovanu se objevil spolu s dalšími čtyřiatřiceti hokejisty; někteří z nich mají své místo v kádru Severočechů jisté, jiní o něj budou bojovat. 

 • Finále první fáze přípravy

  Po 26.06. |

  V tomto týdnu vyvrcholí program suché přípravy mužů HC Tábor. V nejbližších dnech přineseme nové informace z dění v mužstvu během tohoto období. 

 • Aleš Totter povede Letňany

  Út 13.06. |

  Mezi druholigovou společností se v novém ročníku představí také Letci z pražských Letňan. Ti už také mají dispečera, který by je měl nástrahami premiérové sezony ve třetí nejvyšší soutěži provést. Podle zprávy na webu Letňan jsou Pražané domluveni s Alešem Totterem, kterého si táborští fandové pamatují především z nedávného působení v Havlíčkově Brodě. Od ambiciózních Bruslařů se zkušený kouč v minulé sezoně přestěhoval do Mostu, pro který se nakonec marně snažil zachránit WSM ligu. 

Starší aktuality