Kohouti si odkroutili první týden na ledě, náplň tréninků je tradičně ostře kořeněná

13.08.2017 00:37, autor: Pavel Šácha

Druholigoví táborští hokejisté odkrojili ze svého prázdninového programu první ledový týden. V úterý si ve svém kalendáři odškrtnou i první zápasovou položku, to když si to na domácím stadionu rozdají s Kolínem.

Kohouti si odkroutili první týden na ledě, náplň tréninků je tradičně ostře kořeněná


Zahajovací týden na nové ploše zimního stadionu vyplnila tradiční tučná porce dřiny. S tím se ovšem v plánech táborských trenérů samozřejmě počítalo.
 „Kluci absolvují dávky, které jsou hodně náročné,“ potvrzuje jeden z lodivodů modro-bílé družiny Arpád Györi. „Jednotky na ledě doplňuje posilovna, dvakrát jsme navíc měli intenzivní dělený trénink na dvě poloviny, respektive samostatně útočníci a obránci. Únava se v těch prvních týdnech nakumuluje, což je pochopitelné,“ dodává kouč Kohoutů.

 V přípravě už trenéři uvítali i rekonvalescenta Martina Havrana, který se zvolna vrací do procesu po zranění z konce minulé sezony. Z ostatních členů současného kádru zůstává mimo dění na ledě pouze brankář David Novák, jenž se zotavuje z nedávného „suchého“ zranění.

 Úterní zápasová prověrka proti kolínským Kozlům zapadne do rámce přípravného cyklu. „Určitou představu o sestavě budeme dolaďovat v pondělí,“ poznamenal Arpád Györi k blížícímu se utkání, které se hraje od 18 hodin. Bližší informace k němu přineseme v samostatném článku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Boj s Kolínem před objektivem

  Út 17.10. |

  Průběh sobotního střetnutí tábordského týmu proti Kolínu mapuje fotogalerie autorů Hanky Grundové a Tomáše Danka. 

  Více...
 • Ondřej Kachyňa do Litoměřic

  Čt 05.10. |

  Mladý obránce Ondřej Kachyňa z Motoru České Budějovice už v nejbližší době další starty v táborských barvách nepřidá. Po víkendu odchází na prozatím měsíční hostování z jihu Čech do prvoligových Litoměřic.

 • Zpravodaje i ve Fanshopu

  St 27.09. |

  Počínaje sobotním střetnutím s David servisem budou zápasové zpravodaje pro fanoušky k dispozici i ve Fanshopu HC Tábor. Klub tak reaguje na připomínky držitelů permanentních vstupenek, kteří nyní už nemusejí čekat na koupi zpravodaje ve frontě před pokladnou. 

 • B-tým startuje sezonu u Vajgaru

  Čt 21.09. |

  V neděli o sedmnácté hodině vstoupí na sezónní mistrovské kolbiště také B-tým HC Tábor. V zahajovacím střetnutí krajské ligy se stane hostem nově ustanoveného týmu HC Vajgar Jindřichův Hradec.    

 • Duel s Pelhřimovem očima fotografů

  Čt 14.09. |

  Vítězné střetnutí s Pelhřimovem nabídlo hodně zajímavých okamžiků. Řadu z nich vám již tradičně přiblíží bohatá fotogalerie Tomáše Danka a Hanky Grundové.  

  Více...
Starší aktuality