Kohouti si odkroutili první týden na ledě, náplň tréninků je tradičně ostře kořeněná

13.08.2017 00:37, autor: Pavel Šácha

Druholigoví táborští hokejisté odkrojili ze svého prázdninového programu první ledový týden. V úterý si ve svém kalendáři odškrtnou i první zápasovou položku, to když si to na domácím stadionu rozdají s Kolínem.

Kohouti si odkroutili první týden na ledě, náplň tréninků je tradičně ostře kořeněná


Zahajovací týden na nové ploše zimního stadionu vyplnila tradiční tučná porce dřiny. S tím se ovšem v plánech táborských trenérů samozřejmě počítalo.
 „Kluci absolvují dávky, které jsou hodně náročné,“ potvrzuje jeden z lodivodů modro-bílé družiny Arpád Györi. „Jednotky na ledě doplňuje posilovna, dvakrát jsme navíc měli intenzivní dělený trénink na dvě poloviny, respektive samostatně útočníci a obránci. Únava se v těch prvních týdnech nakumuluje, což je pochopitelné,“ dodává kouč Kohoutů.

 V přípravě už trenéři uvítali i rekonvalescenta Martina Havrana, který se zvolna vrací do procesu po zranění z konce minulé sezony. Z ostatních členů současného kádru zůstává mimo dění na ledě pouze brankář David Novák, jenž se zotavuje z nedávného „suchého“ zranění.

 Úterní zápasová prověrka proti kolínským Kozlům zapadne do rámce přípravného cyklu. „Určitou představu o sestavě budeme dolaďovat v pondělí,“ poznamenal Arpád Györi k blížícímu se utkání, které se hraje od 18 hodin. Bližší informace k němu přineseme v samostatném článku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Mostečtí Lvi a Studénka do II. ligy (?)

  Pá 16.03. |

  Třetí nejvyšší soutěž už zná jména klubů, které mohou využít právo postupu z krajských vod. Po odřeknutí řady vítězů krajských soutěží včetně jihočeských Strakonic svaz zrušil kvalifikaci o druhou ligu. Jedinými týmy, které reflektovaly na možnost usilovat o republikovou soutěž, byl celek Mosteckýh Lvů a moravský HC Studénka.   

 • VÝJEZD DO KLATOV

  Po 05.02. |

  Fanoušci HC Tábor pořádají autobosuový zájezd na sobotní utkání do Klatov. Čas odjezdu od zimního stadionu bude upřesněn, cena činí přibližně 150 Kč. Zájemci o místo v autobuse se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonním čísle 722 09 72 99, a to do středeční 22. hodiny. Počet volných míst je 20, výjezd se uskuteční pouze při naplnění 75% kapacity. Informace obdrží přihlášení v SMS zprávě.    

 • Hráči HC Tábor na olympiádě!

  Po 29.01. |

  V Pardubickém kraji se v tomto týdnu rozhořely boje v rámci VIII. zimních her olympiády dětí a mládeže České republiky. V barvách hokejové reprezentace Jihočeského kraje má početnou kolonii také klub HC Tábor. Její zájmy hájí na východě Čech hned šestice Kohoutů, jmenovitě Adam Eremiáš, Marek Janda, Karel Křepelka, Martin Kundrát, Jan Nevšímal a David Šrubař. Na soupisce týmu nechybějí ani extáborští Oliver Šatný (Chomutov) a Dominik Brouček (Motor ČB). A konečně v rychlobruslení bude bojovat za svůj kraj další mladý hokejista Tábora David Kupka.   

 • Výteční mladší dorostenci!

  Ne 21.01. |

  Hráči mladšího dorosteneckého výběru HC Tábor nadále sní svůj sen o ligovém prvenství a návratu mezi tuzemskou elitu. O víkendu odehráli dva další úspěšné zápasy. Doma bez výrazných starostí porazili Lanškroun 6:1 a obstáli i v důležité nedělní bitvě na ledě přímého konkurenta z Kolína, kde zvítězili 6:3.

 • VÝJEZD DO PELHŘIMOVA

  Čt 18.01. |

  Fans HC Tábor přichystali pro zájemce autobusový zájezd na utkání HC Tábor v Pelhřimově, které se hraje v sobotu 20. ledna. Jeho cena je stanovena na 100 Kč, odjezd v 16.30 hodin od táborského zimního stadionu. Přihlášky ve tvaru jméno, příjmení, počet osob posílejte na tel. 722 097 299.

Starší aktuality