JUNIOŘI: V Kladně si odstřelili body dvěma obdrženými góly při své početní výhodě

03.03.2020 22:32, autor: Pavel Šácha

Po pátečním vítězství v nájezdech na ledě Benátkách nad Jizerou se hráči táborské juniorky vypravili do Kladna, aby se pokusili zaskočit o postup bojující domácí „Pézetku“. V utkání ji poměrně dlouho drželi v obavách o výsledek, namísto útoku na bodový zisk ovšem přišlo nečekané selhání a dvě inkasované branky při vlastní početní výhodě je definitivně připravily o naději na úspěšný výsledek.

JUNIOŘI: V Kladně si odstřelili body dvěma obdrženými góly při své početní výhodě

PZ Kladno - HC Tábor

7:4 (3:2, 0:0, 4:2)

Neděle, 1.3.2020 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 10. Čech, 11. Darsa (Karmazin, Hříbal), 19. Bulva (Pulda, Petrus), 42. Bulva, 49. Darsa, 49. Bulva (Petrus), 55. Bulva (Pulda, Strnad) - Chocholoušek (Komma, Barták), 17. Chocholoušek (Melichar), 43. Řezáč (Šedivý), 54. Chocholoušek (Komma).

Rozhodčí: Čáp - Doskočil, Vokalová.   Vyloučení: 9:4   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 2:0  

HC TÁBOR: Bláhová (Prchlík) – Šedivý, Štekr, Keřka, Malý, Bednář, Melichar – Chocholoušek, Adamec, Knobloch, Duda, Přívozník, Řezáč, Komma, Růžička, Barták, Ent.


Miloslav Čech, asistent trenéra juniorů HC Tábor: „Kladno mělo v sestavě také mladé extraligové hráče ročníku 2003, a ti ukazovali, že jsou velmi šikovní. Domácí v utkání s výjimkou prvního gólu ve své síti neustále vedli. Rozhodnutí přišlo v poslední třetině. V době, kdy jsme dali kontaktní gól a šli do tlaku, jsme hráli přesilovku, ale právě v ní jsme dostali dva góly a soupeř nám definitivně utekl. Něco takového se až tak často nevidí… I přes sedm inkasovaných gólů si zaslouží pochvalu Kristýna Bláhová v brance.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality