JUNIOŘI: V derby se soběslavskou zálohou Motoru procitli domácí mladíci včas

28.12.2018 23:41, autor: Pavel Šácha

Když mladí kohouti prohrávali v průběhu druhé části už 1:4, nevypadalo to s jejich nadějemi na bodový zisk dobře. Poté ale vzedmuli mohutnou vlnu odporu a početně, avšak zdaleka ne kvalitativně oslabený výběr hostů odcestoval domů s porážkou.

JUNIOŘI: V derby se soběslavskou zálohou Motoru procitli domácí mladíci včas

HC Tábor - Motor ČB B

7:5 (1:1, 2:3, 4:1)

Čtvrtek, 27.12.2018 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Adamec, Adamec (Šedivý, Prášek), Šedivý (Prášek, Adamec), Barták (Endl, Malý), Kovářík (Adamec, Prášek), Prášek (Kovářík, Adamec), Prášek (Štekr).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Bartoň - Šedivý, Endl, Keřka, Štekr, Malý – Komma, Kovářík, Knobloch, Prášek, Adamec, Přívozník, Barták, Bednář, Duda, Berka.


Jindřich Čeřenský, trenér juniorů HC Tábor: „Do zápasu jsme navzdory brzkému vedení 1:0 nevstoupili dobře. Soupeře jsme nechali ještě v první třetině vyrovnat a ve druhé nám zaslouženě odskočil až na 1:4. Po oddechovém čase a důraznější promluvě se náš výkon zlepšil a podařilo se nám výsledek otočit, i když jsme se o vítězství strachovali až do konce. Za obrat je třeba mužstvo pochválit, od některých hráčů to ale nebyl dobrý výkon. I proto jsme dohrávali zápas jen na dvě pětky.“           

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • ROZHOVOR: Jakub Matušík

  Po 09.12. |

  Oficiální web českého hokeje www.hokej.cz vyzpovídal navrátilce do táborského druholigového týmu Jakuba Matušíka, který se rozpovídal nejen o návratu mezi kohouty, ale také o soutěži, Táboře i své hokejové budoucnosti. 

  Více...
 • David Novák v dresu Veselí

  So 30.11. |

  Brankáři z kádru druholigového týmu HC Tábor David Novák si v sobotu odbyl premiéru v dresu veselské Lokomotivy. A byla úspěšná. Týmu, kde nově působí formou měsíčního hostování, pomohl porazit na domácím ledě Jiskru Humpolec 6:2 a v tabulce krajské ligy se Veselští na svého soka bodově dotáhli.              

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

Starší aktuality