JUNIOŘI: V derby se soběslavskou zálohou Motoru procitli domácí mladíci včas

28.12.2018 23:41, autor: Pavel Šácha

Když mladí kohouti prohrávali v průběhu druhé části už 1:4, nevypadalo to s jejich nadějemi na bodový zisk dobře. Poté ale vzedmuli mohutnou vlnu odporu a početně, avšak zdaleka ne kvalitativně oslabený výběr hostů odcestoval domů s porážkou.

JUNIOŘI: V derby se soběslavskou zálohou Motoru procitli domácí mladíci včas

HC Tábor - Motor ČB B

7:5 (1:1, 2:3, 4:1)

Čtvrtek, 27.12.2018 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Adamec, Adamec (Šedivý, Prášek), Šedivý (Prášek, Adamec), Barták (Endl, Malý), Kovářík (Adamec, Prášek), Prášek (Kovářík, Adamec), Prášek (Štekr).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Bartoň - Šedivý, Endl, Keřka, Štekr, Malý – Komma, Kovářík, Knobloch, Prášek, Adamec, Přívozník, Barták, Bednář, Duda, Berka.


Jindřich Čeřenský, trenér juniorů HC Tábor: „Do zápasu jsme navzdory brzkému vedení 1:0 nevstoupili dobře. Soupeře jsme nechali ještě v první třetině vyrovnat a ve druhé nám zaslouženě odskočil až na 1:4. Po oddechovém čase a důraznější promluvě se náš výkon zlepšil a podařilo se nám výsledek otočit, i když jsme se o vítězství strachovali až do konce. Za obrat je třeba mužstvo pochválit, od některých hráčů to ale nebyl dobrý výkon. I proto jsme dohrávali zápas jen na dvě pětky.“           

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

 • ANKETA NA WEBU

  Út 06.08. |

  Ve spodní části titulní strany tohoto webu najdete novou anketu na téma přípravy druholigového A-týmu. Týká se jeho předsezónních zápasových vystoupení.

 • Lukáš Sladkovský míří do Anglie

  Čt 11.07. |

  Útočník Lukáš Sladkovský, který v uplynulé druholigové sezoně hájil i barvy HC Tábor, se o místo v kádru prvoligové Slavie, se kterou trénoval, rvát nebude. Podle serveru hokej.cz zamíří jeho budoucí kroky do Anglie, kde bude hájit barvy týmu Raiders IHC Romford.  

 • Golden Dragon najde azyl ve Slaném

  Po 17.06. |

  Za konfrontací s čínským hokejem nebudou táborští hokejisté jezdit do původně avizovaného Berouna, ale do Slaného. Právě tam by měli reprezentanti týmu Golden Dragon hrát své domácí zápasy, přičemž trénovat budou na kladenském zimním stadionu. 

Starší aktuality