JUNIOŘI: Střelci na táborském ledě zlobili, tři body ale zůstaly v domácím držení

04.10.2021 00:54, autor: Pavel Šácha

Táborští junioři ověnčili i svůj třetí sezonní zápas v regionální lize tříbodovým ziskem. Soupeř z Jindřichova Hradce – v sestavě s několika Táboráky v čele s dvougólovým Janem Zátopkem – jim rozhodně neodevzdal nic zadarmo a ještě v polovině zápasu vedl díky nadšené hře 2:1. S příchodem druhé poloviny střetnutí ale zavelel ke zteči pozdější autor hattricku David Šťastný, a když pak krátce po sobě skórovali Tadeáš Adamec s Kryštofem Vaňkem a vytáhli skóre na 4:2, bylo zřejmé, že už si domácí favorit vítězství vzít nenechá.

HC Tábor - Střelci J. Hradec

6:2 (1:0, 3:2, 2:0)

Neděle, 3.10.2021 18:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 13. Šťastný (Vaněk, Čančura), 31. Šťastný, 35. Adamec (Janda), 36. Vaněk (Čančura, Šťastný), 50. Kundrát (Koreš), 53. Šťastný (Čančura, Vaněk) - 22. Zátopek (Michal, Vylít), 26. Zátopek (Klípa).

Rozhodčí: Trnka – Kubíček, Hřídel.   Vyloučení: 7:4   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Vácha (Prchlík) – Janda, Adamec, Kohout, Čančura – Vaněk, Šťastný, Lutovský, Růžička, Duda, Kundrát, Suchan, Krch, Koreš, Lutovský.

STŘELCI J. HRADEC: Kalista – Punda, Kocar, J. Šťastný, Vylít, Klípa, Šturma – Dohnal, Michal, Svoboda, Mareš, Kolací, Makovec, Kynčl, Štrobl, Zátopek, Kovaříček.

.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • ROZHOVOR S TOMÁŠEM MATUŠÍKEM

  Pá 15.10. |

  Web hokej,cz přinesl rozhovor s trenérem táborského dorostu Tomášem Matušíkem na téma dosavadního účinkování jeho týmu v letošním ročníku extraligy.

  Více...
 • Jiří Severa míří do Havířova

  Čt 07.10. |

  Táborák Jiří Severa mění v rámci Chance ligy dres. Po více než čtyřech sezonách poctivých a kvalitních služeb pro Slovan ústí nad Labem se pětadvacetiletý útočník dohodl na spolupráci s Havířovem, kam odchází na hostování. Držme mu palce, ať je to povedené angažmá.

 • PŘEHLED ZMĚN PRAVIDEL

  St 15.09. |

  Na oficiálním webu Českého hokeje můžete nalézt přehled nejvýznamnějších změn pravidel pro nadcházející ročník 2021/2022, a to včetně jejich podrobného popisu a video ukázek některých situací..

  Více...
 • Vladimír Kýhos trenérem Děčína!

  St 25.08. |

  Zkušený kouč Vladimír Kýhos, který v sezoně 2010 - 2011 vedl tehdy prvoligový tým HC Tábor, se vrací k trénování. Jeho novým působištěm bude druholigový Děčín.

  Více...
 • Sudí v zápasech II. ligy zaplatí svaz

  Čt 05.08. |

  Druholigové kluby nebudou muset platit výdaje rozhodčím. Ty půjdou podle článku na www.hokej.cz v nadcházející sezoně za svazem. 

  Více...
Starší aktuality