JUNIOŘI: Stoprocentní víkend jemně pohladil jizvy po ztrátě finálové skupiny

09.12.2014 21:41, autor: Pavel Šácha

Ligoví junioři HC Tábor mají za sebou další dvě vystoupení ve skupině, která nese hrozivý, leč pro Kohouty nepodstatný název O udržení. Jejich novým plánem po ztrátě účasti v elitní společnosti je vyhrát „spodní“ skupinu a vytvořit týmový základ pro příští sezonu. K oběma cílům udělali o víkendu dva sympatické kroky.

JUNIOŘI: Stoprocentní víkend jemně pohladil jizvy po ztrátě finálové skupiny

HC Tábor - HC Krkonoše

5:2

Pátek, 5.12.2014 19:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Slavík (Horák), Brož (Březina), Nehoda (Brož), Hlaveš (Hájek, Březina), Vojtěch Prchal (Veřtát, Václav Prchal).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Kafka - Hájek, Hlaveš, Šašek, Novcotný, Horák, Růžek - Březina, Nehoda, Brož - Pastyřík, Roubíček, Bílek (21, Slavík) - Vojtěch Prchal, Václav Prchal, Veřtát.

HC Tábor - SC Kolín

4:3 (2:0, 1:2, 1:1)

Neděle, 7.12.2014 13:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Brož (Březina), Blažek (Šašek), Hlaveš (Hájek, Březina), Bílek (Březina).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Sochor – Hájek, Hlaveš, Novotný, Šašek, Mikš, Horák, Slavík – Březina, Pejša, Brož – Bílek, Roubíček, Pastyřík – Blažek, Nehoda, Veřtát.

Jaroslav Drda, trenér juniorů HC Tábor: „Mám za sebou povedený víkend, se kterým můžeme být spokojeni z hlediska výsledků i hry. I když nám nevyšla finálová skupina, chceme dál zodpovědně  pracovat, postupně zapojovat mladší kluky ze staršího dorostu a vyhrát skupinu. Zdá se, že se po takovém slabším období, které nás bohužel stálo účast nahoře, zase zvedáme.“      

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tomáš Matušík povede A-tým Písku

  Čt 16.06. |

  Klub IHC Králové Písek dnes oficiálně odtajnil jméno nového trenéra svého druholigového A-týmu. A pro táborské fanoušky se jedná o velmi pikantní záležitost - rivala od Otavy povede v nadcházející sezoně táborský kouč Tomáš Matušík, strůjce řady novodobých úspěchů A-mužstva kohoutů a v několika dosavadních sezonách lodivod extraligového dorostu HC Tábor. Popřejme sportovně Tomáši Matušíkovi v jeho novém působišti hodně štěstí.   

 • Co prozrazuje maska Ondřeje Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
Starší aktuality