JUNIOŘI: Stoprocentní víkend jemně pohladil jizvy po ztrátě finálové skupiny

09.12.2014 21:41, autor: Pavel Šácha

Ligoví junioři HC Tábor mají za sebou další dvě vystoupení ve skupině, která nese hrozivý, leč pro Kohouty nepodstatný název O udržení. Jejich novým plánem po ztrátě účasti v elitní společnosti je vyhrát „spodní“ skupinu a vytvořit týmový základ pro příští sezonu. K oběma cílům udělali o víkendu dva sympatické kroky.

JUNIOŘI: Stoprocentní víkend jemně pohladil jizvy po ztrátě finálové skupiny

HC Tábor - HC Krkonoše

5:2

Pátek, 5.12.2014 19:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Slavík (Horák), Brož (Březina), Nehoda (Brož), Hlaveš (Hájek, Březina), Vojtěch Prchal (Veřtát, Václav Prchal).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Kafka - Hájek, Hlaveš, Šašek, Novcotný, Horák, Růžek - Březina, Nehoda, Brož - Pastyřík, Roubíček, Bílek (21, Slavík) - Vojtěch Prchal, Václav Prchal, Veřtát.

HC Tábor - SC Kolín

4:3 (2:0, 1:2, 1:1)

Neděle, 7.12.2014 13:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Brož (Březina), Blažek (Šašek), Hlaveš (Hájek, Březina), Bílek (Březina).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Sochor – Hájek, Hlaveš, Novotný, Šašek, Mikš, Horák, Slavík – Březina, Pejša, Brož – Bílek, Roubíček, Pastyřík – Blažek, Nehoda, Veřtát.

Jaroslav Drda, trenér juniorů HC Tábor: „Mám za sebou povedený víkend, se kterým můžeme být spokojeni z hlediska výsledků i hry. I když nám nevyšla finálová skupina, chceme dál zodpovědně  pracovat, postupně zapojovat mladší kluky ze staršího dorostu a vyhrát skupinu. Zdá se, že se po takovém slabším období, které nás bohužel stálo účast nahoře, zase zvedáme.“      

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.03. |

  Útočník HC Tábor Ondřej Šulek poskytl rozhovor oficiálnímu webu www.hokej.cz. 

  Více...
 • Jak je zimní stadion otevřený

  Pá 13.03. |

  Informace týkající se vyklizení šaten jednotlivých mužstev. zimní stadion bude otevřený v pátek 13. března do 16 hodin. O víkendu je zavřený a od pondělí 16. března až do odvolání bude mít otevřeno od 6 do 15 hodin. 

Starší aktuality