JUNIOŘI: Pohodovou domácí procházku vystřídala dřina u Labe, oboje ale Táborští zvládli

18.10.2016 00:58, autor: Pavel Šácha

Juniorský výběr Kohoutů se po předchozích porážkách s Třebíčí a v Písku vrátil na vítěznou ligovou vlnu. Zatímco v domácím utkání s tím příliš práce neměl, na kolínském ledě musel prokázat mimořádně bojovné srdce. Díky mohutnému obratu nakonec zvládl i druhý víkendový duel a uložil do své sezónní sbírky všech šest bodů, které byly ve hře.

HC Tábor - HC Slavoj Zbraslav

8:1 (3:1, 3:0, 2:0)

Pátek, 14.10.2016 19:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Martin Novák 3, Jelínek 2, Hubáček, Václav Prchal, Vojtěch Prchal.

  Vyloučení: 3:6 - navíc Skalický (Tábor) 10 minut OT.   Využití: 2:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 50:28  

HC TÁBOR: Roman Novák – Skalický, Raiterman, Brabec, Hanus, Hubáček, Hošek – Trepka, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Pánek, Martin Novák, Syrovátka – Jelínek, Buriánek, Zayml – Tkáčik.

SC Kolín - HC Tábor

2:5 (1:0, 1:1, 0:4)

Neděle, 16.10.2016 10:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Václav Prchal, Skalický, Jelínek, Pánek, Vojtěch Prchal.

  Vyloučení: 5:8 - navíc Brabec (Tábor) 10 minut OT.   Využití: 0:2   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 51:24  

HC TÁBOR: Michal Novák – Skalický, Raiterman, Brabec, Hanus, Hubáček, Hošek – Syrovátka, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Pánek, Martin Novák, Trepka – Jelínek, Buriánek, Tkáčik.

Pavel Zenkl, asistent trenéra juniorů HC Tábor - po utkání se Zbraslaví: „Utkání se odehrávalo v tréninkovém tempu. Soupeře jsme v něm přestříleli a nepouštěli ho do větších akcí. Je se opět ukázalo, že potřebujeme vylepšit produktivitu.“ Po utkání v Kolíně: „Dopolední zápas v Kolíně měl vysoké tempo a byl od začátku vyrovnaný. V první třetině domácí potrestali naši jedinou chybu. Na začátku druhé části jsme inkasovali druhý gól, ale ve 35. minutě jsme na něj dokázali odpovědět. Od té chvíle jsme převzali otěže zápasu. Ve třetí třetině jsme byli lepším týmem a mezi 46. a 52. minutou jsme výsledek čtyřmi góly otočili. Chtěl bych pochválit všechny hráče v čele s Michalem Novákem, který nás podržel, za to, že tenhle zápas dokázali dotáhnout do vítězného konce.“ 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality