JUNIOŘI: Pohodovou domácí procházku vystřídala dřina u Labe, oboje ale Táborští zvládli

18.10.2016 00:58, autor: Pavel Šácha

Juniorský výběr Kohoutů se po předchozích porážkách s Třebíčí a v Písku vrátil na vítěznou ligovou vlnu. Zatímco v domácím utkání s tím příliš práce neměl, na kolínském ledě musel prokázat mimořádně bojovné srdce. Díky mohutnému obratu nakonec zvládl i druhý víkendový duel a uložil do své sezónní sbírky všech šest bodů, které byly ve hře.

HC Tábor - HC Slavoj Zbraslav

8:1 (3:1, 3:0, 2:0)

Pátek, 14.10.2016 19:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Martin Novák 3, Jelínek 2, Hubáček, Václav Prchal, Vojtěch Prchal.

  Vyloučení: 3:6 - navíc Skalický (Tábor) 10 minut OT.   Využití: 2:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 50:28  

HC TÁBOR: Roman Novák – Skalický, Raiterman, Brabec, Hanus, Hubáček, Hošek – Trepka, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Pánek, Martin Novák, Syrovátka – Jelínek, Buriánek, Zayml – Tkáčik.

SC Kolín - HC Tábor

2:5 (1:0, 1:1, 0:4)

Neděle, 16.10.2016 10:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Václav Prchal, Skalický, Jelínek, Pánek, Vojtěch Prchal.

  Vyloučení: 5:8 - navíc Brabec (Tábor) 10 minut OT.   Využití: 0:2   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 51:24  

HC TÁBOR: Michal Novák – Skalický, Raiterman, Brabec, Hanus, Hubáček, Hošek – Syrovátka, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Pánek, Martin Novák, Trepka – Jelínek, Buriánek, Tkáčik.

Pavel Zenkl, asistent trenéra juniorů HC Tábor - po utkání se Zbraslaví: „Utkání se odehrávalo v tréninkovém tempu. Soupeře jsme v něm přestříleli a nepouštěli ho do větších akcí. Je se opět ukázalo, že potřebujeme vylepšit produktivitu.“ Po utkání v Kolíně: „Dopolední zápas v Kolíně měl vysoké tempo a byl od začátku vyrovnaný. V první třetině domácí potrestali naši jedinou chybu. Na začátku druhé části jsme inkasovali druhý gól, ale ve 35. minutě jsme na něj dokázali odpovědět. Od té chvíle jsme převzali otěže zápasu. Ve třetí třetině jsme byli lepším týmem a mezi 46. a 52. minutou jsme výsledek čtyřmi góly otočili. Chtěl bych pochválit všechny hráče v čele s Michalem Novákem, který nás podržel, za to, že tenhle zápas dokázali dotáhnout do vítězného konce.“ 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality