JUNIOŘI: Páteční soužení překryli parádním vítězstvím nad letňanskými Letci

24.02.2014 08:18, autor: Pavel Šácha

Juniorští hokejisté Tábora prožili pozoruhodný víkend. Na páteční večer by nejraději zapomněli – nejenže si z litoměřického ledu odvezli hladkou porážku 0:5, ale jejich zpáteční cesta se po dlouhém čekání na dálnici protáhla až do časných ranních hodin. O dva dny později ovšem přiložila táborská parta na tyto patálie hojivou náplast v podobě triumfu nad posutpovým aspirantem z Letňan.

JUNIOŘI: Páteční soužení překryli parádním vítězstvím nad letňanskými Letci

HC Stadion Litoměřice - HC Tábor

5:0 (2:0, 2:0, 1:0)

Pátek, 21.2.2014 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - -

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Drachovský (30. Petřík) – Hošek, Hájek, Šašek, Novotný, Žilinčík, Mikš – Zayml, Pospíchal, Šimák – Bílek, Petr Dudák, Pavel Dudák – Koutský, Pejša, Pastyřík – Kundrát.

HC Tábor - HC Letci Letňany

8:3 (2:0, 2:1, 4:2)

Neděle, 23.2.2014 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Hošek (Šimák), Pejša (Zayml), Bílek (Pospíchal), Kundrát (Petr Dudák), Hošek (Šimák), Petr Dudák (Bílek), Pejša (Zayml, Hošek), Pejša (Šimák).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Drachovský – Hošek, Mikš, Šašek, Novotný, Žilinčík, Hlaváč – Zayml, Pejša, Šimák – Bílek, Pospíchal, Petr Dudák – Kundrát, Pastyřík, Pavel Dudák – Koutský.

Jaroslav Drda, trenér juniorů HC Tábor - po zápase v Litoměřicích: „Domácí šli od začátku důrazně za vítězstvím. Hráli s chutí, dokázali proměnit své šance a byli jednoznačně lepším týmem. Páteční výlet se nám prostě „vydařil“ po všech stránkách…“ Po zápase s Letci Letňany: „Až na několikaminutový výpadek ve druhé třetině jsme odehráli výborný zápas. Kluci si plnili přesně to, co jsme si řekli a hráli opravdu s velkou chutí. Velkou pochvalu si zaslouží celý tým v čele s Drachovským.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality