JUNIOŘI: Ligová premiéra Táborským zhořkla, neznámý hostitel z Boskovic ale neměl nárok

29.09.2015 21:56, autor: Pavel Šácha

Junioři táborského HC vykázali na startu ligové sezony padesátiprocentní úspěšnost. Premiérový duel na ledě posílených Velkých Popovic jim servíroval první zklamání, o dva dny později jim ale nový sok z Boskovic nekladl žádný odpor a mladíci od Jordánu snadno ulovili první sezónní kořist.

Slavoj Velké Popovice - HC Tábor

7:4 (1:1, 2:1, 4:2)

Pátek, 25.9.2015 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Veřtát, Pospíchal, Blažek, Novotný.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák - Novotný, Růžek, Hájek, Hlaveš, Nehoda, Hošek - Martin Novák (50. Slavík), Pejša, Brož - Kadilák, Pospíchal, Blažek - Veřtát, Václav Prchal, Vojtěch Prchal (50. Skalický).

HC Boskovice - HC Tábor

1:6 (1:1, 0:5, 0:0)

Neděle, 27.9.2015 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Kadilák, Vojtěch Prchal, Hlaveš, Hájek, Brož, Václav Prchal.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák - Novotný, Růžek, Hájek, Hlaveš, Skalický (41. Slavík), Hošek - Martin Novák, Pejša, Brož - Kadilák, Pospíchal, Blažek - Veřtát, Václav Prchal, Vojtěch Prchal.

Jaroslav Drda, trenér juniorů HC Tábor - po utkání ve Velkých Popovicích: "Do prvního zápasu jsme vstoupili velmi dobře, bohužel jsme ale nedokázali proměnit své šance. Ve druhé třetině jsme během dvaceti vteřin jeli dvakrát tři na jednoho, ale nevyužili jsme to, stejně jako ve třetí části přesilovku pěti proti třem. Všechny tyhle situace nás stály dobrý výsledek. V poslední části jsme totiž inkasovali hloupé branky a domácí dovedli zápas k vítězství. Čtyři góly jsme dostali v oslabení, a to je pro nás samozřejmě hodně špatné." Po utkání v Boskovicích: "Poměr střel 85:12 v náš prospěch hovoří za všechno. Měli jsme utkání vyhrát rozdílem dvou tříd, a ne jen pěti gólů. Pravdou je, že v Boskovicích je podobně malé hřiště jako třeba na Kobře, a to nám dělalo problémy. Povinnost jsme ale splnili a zápas vyhráli."       

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tomáš Matušík povede A-tým Písku

  Čt 16.06. |

  Klub IHC Králové Písek dnes oficiálně odtajnil jméno nového trenéra svého druholigového A-týmu. A pro táborské fanoušky se jedná o velmi pikantní záležitost - rivala od Otavy povede v nadcházející sezoně táborský kouč Tomáš Matušík, strůjce řady novodobých úspěchů A-mužstva kohoutů a v několika dosavadních sezonách lodivod extraligového dorostu HC Tábor. Popřejme sportovně Tomáši Matušíkovi v jeho novém působišti hodně štěstí.   

 • Co prozrazuje maska Ondřeje Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
Starší aktuality