JUNIOŘI: Kohouti dobyli Krkonoše, zkrotili Chrudim… a stíhají vedoucí Třebíč

02.11.2016 01:07, autor: Pavel Šácha

Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor si užil další stoprocentní ligový víkend. V Krkonoších ho k vítězství nasměrovala pětigólová lavina v poslední třetině, a také emotivní domácí partie s Chrudimí skončila pro táborské barvy kýženým tříbodovým ziskem.

HC Krkonoše - HC Tábor

3:8 (1:1, 2:2, 0:5)

Pátek, 28.10.2016 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Pánek (Zayml, Martin Novák, Vojtěch Prchal (Václav Prchal), Buriánek (Jelínek), Vojtěch Prchal (Hanus, Kubeš), Jelínek (Skalický), Vojtěch Prchal (Václav Prchal, Syrovátka), Jelínek (Hubáček, Buriánek), Syrovátka (Václav Prchal, Vojtěch Prchal).

  Vyloučení: 10:11 - navíc hráč HC Krkonoše 5+OK a Pánek (tábor) 5+OK.   Využití: 2:2   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 15:40  

HC TÁBOR: Roman Novák - Skalický, Raiterman, Hanus, Brabec, Hošek, Kubeš – Syrovátka, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Martin Novák, Zayml, Pánek – Jelínek, Buriánek, Hubáček.

HC Tábor - HC Chrudim

7:5 (1:1, 3:2, 3:2)

Neděle, 30.10.2016 16:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Kubeš (Hanus, Martin Novák), Vojtěch Prchal (Syrovátka), Vojtěch Prchal (Zayml), Vojtěch Prchal (Syrovátka), Pánek (Zayml), Hubáček (Buriánek), Jelínek (Václav Prchal).

  Vyloučení: 14:8 - navíc Skalický 10 minut, Martin Novák 2x10 minut a do konce utkání (oba Tábor)   Využití: 1:1   Góly v oslabení: 0:1   Střely: 19:31  

HC TÁBOR: Michal Novák - Skalický, Raiterman, Hanus, Brabec, Hošek, Kubeš – Syrovátka, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Martin Novák, Zayml, Pánek – Jelínek, Buriánek, Hubáček.

Pavel Zenkl, asistent trenéra juniorů HC Tábor – po utkání v Krkonoších: „Utkání jsme po dlouhé cestě nezačali moc dobře a ve 3. minutě jsme prohrávali 0:1, I tak jsme nakonec domácí v první třetině přestříleli poměrem 13:4, ale dokázali jsme z toho jen vyrovnat. Druhá třetina se odvíjela ve stejném duchu jako ta první a ještě deset minut před koncem zápasu jsme se soupeřem jen remizovali. V čase 50:35 nám ale soupeř daroval přesilovou hru, kterou jsme rychle využili. Ten gól nás nastartoval, hned v následující minutě jsme domácím během třiceti sekund odskočili na rozdíl tří gólů a bylo rozhodnuto. Zlepšený výkon ve třetí třetině jsme ještě pečetili dvěma góly. Ukázalo se, že je mužstvo schopné i takový zápas vyhrát, ale musí se chtít...“ Po utkání s Chrudimí: „Nedělní utkání na domácím ledě bylo z naší strany odehráno s velkým nasazením a touhou po vítězství. Neodradila nás ani mnohá vyloučení, která byla ze strany rozhodčích mnohdy tak trochu mimo rámec hokeje. Ve druhé třetině jsme "vyfasovali" třicet trestných minut. I přesto se v mužstvu projevil bojovný duch a neodradilo nás to. Právě za to patří dík všem.“

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality