JUNIOŘI: Jiskra postupových šancí kohoutů doma pohasla, naopak Hvězda září dál

24.02.2020 23:53, autor: Pavel Šácha

Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor měl v neděli poslední příležitost, kterak se ještě vrátit do kalkulací spojených s prvenstvím v elitní ligové nadstavbě. K oživení svých šancí potřeboval na domácím ledě skolit vedoucí Hvězdu Praha, ovšem hosté jejich plány rázně přeškrtali a odvezli si od Jordánu vítězství. Domácí celek měl přitom dostatek příležitostí zadělat na úspěšný výsledek, ale s koncovkou byl na štíru. Naproti tomu mladí Pražané neomylně trestali jeho chyby, a právě v tom byl nepodstatnější rozdíl mezi oběma soupeři.

JUNIOŘI: Jiskra postupových šancí kohoutů doma pohasla, naopak Hvězda září dál

HC Tábor - Hvězda Praha

3:5 (0:2, 2:2, 1:1)

Neděle, 23.2.2020 16:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 25. Přívozník (Adamec, Řezáč), 28. Duda (Knobloch), 42. Růžička (Komma) - 12. Jurak (Šrámek), Klepáček (Ladman, Adamec), 26. Klepáček (Slavata), 37. Jurda, 57. Slavík.

Rozhodčí: Květoň - Kubíček, Hlaváč.   Vyloučení: 3:4   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Korytar – Štekr, Šťastný, Kofroň, Bednář, Bouška, Malý – Chocholoušek, Adamec, Knobloch, Duda, Přívozník, Řezáč, Komma, Růžička, Barták, Ent.

.

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality