JUNIOŘI: Hráčů měl tým Tábora jako do mariáše, přesto slavil další vysoké ligové výhry

13.12.2016 03:07, autor: Pavel Šácha

Táborská ligová juniorka prožila pozoruhodný víkend. Už v pátek se zdárně popasovala s výrazným početním oslabením a jasně přehrála Velké Popovice, aby v neděli s ještě menší družinkou uštědřila výprask domácímu Vajgaru Jindřichův Hradec.

HC Tábor - Slavoj Velké Popovice

9:4 (4:2, 4:1, 1:1)

Pátek, 9.12.2016 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Blažek (Pánek), Václav Prchal (Brabec), Vojtěch Prchal (Zayml), Blažek, Skalický (Pánek), Vojtěch Prchal ( Blažek), Hubáček (Jelínek), Pánek (Blažek), Václav Prchal (Vojtěch Prchal).

  Vyloučení: 6:5   Využití: 2:1   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 51:36   Diváci: 20

HC TÁBOR: Michal Novák - Raiterman Kubeš, Skalický, Brabec, Hanus – Vojtěch Prchal, Václav Prchal, Zayml - Jelínek, Blažek, Pánek - Hošek, Hubáček.

KLH Vajgar J. Hradec - HC Tábor

1:10 (0:1, 0:2, 1:7)

Neděle, 11.12.2016 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Václav Prchal, Zayml (Jelínek), Skalický (Vojtěch Prchal), Václav Prchal (Vojtěch Prchal), Raiterman (Vojtěch Prchal), Zayml (Václav Prchal), Zayml, (Brabec), Vojtěch Prchal (Václav Prchal), Václav Prchal (Raiterman), Václav Prchal (Zayml).

  Vyloučení: 5:5   Využití: 2:1   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 24:81   Diváci: 18

HC TÁBOR: Roman Novák - Raiterman Kubeš, Skalický, Brabec, Hošek – Vojtěch Prchal, Václav Prchal, Zayml - Jelínek, Pánek, Hubáček.


Pavel Zenkl, asistent trenéra juniorů HC Tábor – po utkání s Velkými Popovicemi:
Do zápasu jsme navzdory nižšímu počtu hráčů vlétli a už po osmatřiceti vteřinách jsme zásluhou Davida Blažka vedli 1:0. Ve stejném duchu jsme pokračovali i v dalších částech utkání. Hráči ukázali, že i v malém počtu jde uhrát vítězství i proti tak nepříjemnému soupeři, jakým byly Velké Popovice.“ Po utkání v Jindřichově Hradci: „Pro pozdní nedělní střetnutí jsme měli k dispozici ještě méně hráčů než doma. V první třetině jsme se rozjížděli a vymýšleli kombinace, ale produktivita byla na bodu mrazu. V začátku druhé části jsme trochu zjednodušili hru a dali dva góly. V poslední třetině už soupeři došly síly a toho využili naši střelci. Čtyřikrát se prosadil Václav Prchal, třikrát pak Lukáš Zayml, který se vrátil po zranění. Jen je škoda, že se nám nepodařilo udržet čisté konto pro brankáře Romana Nováka.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dominik Pavlát debutoval za Plzeň

  So 21.11. |

  Talentovaný brankář z táborské hokejové líhně Dominik Pavlát učinil v pátek další zajímavý krok ve své velmi slibně nastartované kariéře. Poprvé po svém letním příchodu do plzeňské Škodovky zasáhl do extraligových bojů, a to v mimořádně náročném střetnutí na ledě Ocelářů Třinec. Mladý muž, který 11. listopadu oslavil jednadvacáté narozeniny, pochytal 35 z celkového počtu 37 střel soupeře a vysloužil si od svých trenérů i spoluhráčů velkou pochvalu. Pocit z dobře odvedené práce může Dominiku Pavlátovi hatit jen skutečnost, že jeho spoluhráči tentokrát nedokázali skórovat a odvezli si ze šlágru ve Slezsku porážku 0:3 (třetí gól přidali domácí při power play do prázdné klece).       

 • Vrátí se jméno Svejkovský do NHL?

  Út 03.11. |

  Mílový krok k zářivé budoucnosti v nejslavnější hokejové soutěži světa udělal v uplynulých týdnech Lukáš Svejkovský, syn táborského odchovance Jaroslava Svejkovského. Osmnáctiletého talentovaného útočníka, který se narodil ve Spojených státech a má dvojí občanství, si ve čtvrtém kole nedávného draftu vybral ze 108. pozice tým Pittsburgh Penguins. Jméno Svejkovský tak brzy může opět přibýt na mapu NHL. Jeho otec Jaroslav Svejkovský v ní odehrál 113 utkání a spolu s dalším Táborákem Radkem Dvořákem byl jedním ze třinácti Čechů, kterým se podařilo dát čtyři góly v jednom utkání (za Washington v Buffalu v roce 1997). Dalšímu rozkvětu jeho slibné kariéry zabránil surový faul protihráče, po kterém už se "Yogi" na led v roli hráče nevrátil.           

 • DOMINIK HAVELKA NA HOKEJ.CZ

  St 28.10. |

  Táborský obránce Dominik Havelka se nechal vyzpovídat serverem www.hokej.cz. O čem všem byla řeč.

  Více...
 • Radek Dvořák na hokej.cz

  Pá 25.09. |

  Jihočeský redaktor Ladislav Lhota vyzpovídal pro hokej.cz našeho nejúspěšnějšího odchovance a táborského patriota Radka Dvořáka. Co všechno v rozhovoru zaznělo?  

  Více...
 • První výsledky II. ligy sk. Jih

  So 19.09. |

  Kobra Praha - Klatovy 8:3 (Bříška 2, Tondr 2, Knesl, Mucha, Hlinka, Zídek - Přikryl, Hasman, Michel), Cheb - Příbram 2:8 (Prošek, Rubeš - Grubner 2, Dragoun 2, Kolouch, Kutlák, Řepík, Káník).

Starší aktuality